Fibabank FibaFx kullanışlı mı?

emrah_8

Kilopat
Makaleler
3
Nasıl kullanışlı mı al-sat için? Güvenilir midir, birikimlerin tutulması açısından? Malüm doların tepe taklak olduğu gece birçok cep şube çalışmadı, çalışanlarında makas aralığı çok yüksekti. İnsanları mağdur ettiler, o yüzden farklı bir banka bakıyorum. Hem döviz al-sat için hem de birikim tutmak için.

Ben memnunum. Diğerlerinde de öyle mi bilmiyorum ama Cuma Gecesinden Pazartesi sabahına kadar işlem yapamıyorsunuz. Onun dışında alış-satış farkı az. Uygulaması da gayet pratik.

Ben memnunum. Diğerlerinde de öyle mi bilmiyorum ama Cuma Gecesinden Pazartesi sabahına kadar işlem yapamıyorsunuz. Onun dışında alış-satış farkı az. Uygulaması da gayet pratik.
Kripto borsalarındaki gibi emir sistemi varmış sanırım? Fiyat şu değere gelirse şu kadar al, şuna gelirse şu kadar sat gibisinden.

Gram altın al sat sistemi nasıl. İsteğimiz miktarda alıp sattırıyor mu, makas aralığı nedir?
-Al-sat sistemi kolay.
-Alım-satım konusunda herhangi bir sınırlamayla bugüne kadar karşılaşmadım.
-Mevcut kur üzerinden makas aralığını değerlendirebilirsiniz.
Screenshot_20220112_202748_com.fibabanka.Fibabanka.mobile.jpg

-Al-sat sistemi kolay.
-Alım-satım konusunda herhangi bir sınırlamayla bugüne kadar karşılaşmadım.
-Mevcut kur üzerinden makas aralığını değerlendirebilirsiniz. Eki Görüntüle 1268365
Bir yerde bir arkadaş 1 gr altının altında alış satışlara izin vermiyor falan demişti de falan ondan sordum. Misal köşeye 100 TL atar gibi böyle ara ara altın alıp atmak istiyorum da, düşük gram olması gerekir tabi o durumda. :)

Bir yerde bir arkadaş 1 gr altının altında alış satışlara izin vermiyor falan demişti de falan ondan sordum. Misal köşeye 100 TL atar gibi böyle ara ara altın alıp atmak istiyorum da, düşük gram olması gerekir tabi o durumda. :)
Şimdi baktım. Dediğiniz sınırlama var. Altında minimum 1gr alabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı