Fiber altyapı için Millenicom mu TurkNet mi?

Kgngksnn

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus PRIME A520M-K
Ryzen7 5700G
MSI RX 6700 XT
2x8 GB XPG Adata Gammix D30 RAM
Performax 650W 80+ PSU
Meslek
Quality
Arkadaşlar merhaba şu an Superbox aboneliği tek taraflı olarak feshedip başka bir aboneliğe geçeceğim ve sizlere danışmak istedim. İki firmanın ekibi ile de görüştüm ikisi de 100Mbps sınırsız internet altyapısı olduğunu söyledi. Hangi firmanın modemi ve internet hizmeti daha kaliteli ise onu sizin yönlendirmeniz ile tercih etmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Şu anda TurkNet kullanmaktayım, her türlü sorunum için ticket açıyorum ve sorunumu en kısa sürede (3 günü geçirmeden) çözmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Ben VDSL kullanıyorum altyapım 100 destekliyor, hat değerlerimi görüyorum teknik bilgiler kısmında 97 çıkış yapılıyor santralden ve evime gelen hız 94 Mbps.

Sol altyapısı varsa Millenicom iyidir, TT ffth Fiber'de TurkNet daha iyidir.

Sol altyapısı yok hocam sadece Telekom altyapısı var. Türk Telekom kendi altyapısı varken neden tercih edilmiyor diye de kafamda soru işareti var hocam.

Sol altyapısı yok hocam sadece Telekom altyapısı var. Türk Telekom kendi altyapısı varken neden tercih edilmiyor diye de kafamda soru işareti var hocam.

Peering kaynaklı ben tercih etmiyorum.
İş yerimde 200 Upload'lı TTNET kullanılıyor, ben evden daha iyi ping değerleri ve Hop'lar alıyorum TurkNet ile.

Arkadaşlar merhaba şu an Superbox aboneliği tek taraflı olarak feshedip başka bir aboneliğe geçeceğim ve sizlere danışmak istedim. İki firmanın ekibi ile de görüştüm ikisi de 100Mbps sınırsız internet altyapısı olduğunu söyledi. Hangi firmanın modemi ve internet hizmeti daha kaliteli ise onu sizin yönlendirmeniz ile tercih etmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
Netspeed oneririm. Hem en uygunu hem musteri hizmetleri bilgili hemde internet hizmetleri kaliteli. Ve aralarinda en dusuk yurt disi pingini verir. Yurt icinde netspeed ve turknet hemen hemen ayni verir. Millenicom bu 2 sine bakarak superonline cikislarini kullandigi icin aralarinda en yuksek pingi verir.

Superbox 1050TL catma bedeli çıkardı sösleşmenin bitmesine 7ay var. Bu kadar beklemiyordum. Sanırım mantıklı olan kullanmaya devam etmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı