Fiber altyapı olmayan yerde Türknet kullanmak

1:Ben modemi( asus dsl-n16 )internet üzerinden 300tlye aldım ve bildiğim kadarıyla 300 mbps destekliyor.
2,3:Ben ev telefonu özelliğini kullanmak istemedim ama bildiğim kadarıyla ek ücret ödemiyorsunuz.

Size verdikleri hız 35yada 50 mbps ise Asus dsl n16 öneririm 300 tl vdsl2 ye daha uygun yok sanırım.

Size verdikleri hız 35yada 50 mbps ise Asus dsl n16 öneririm 300 tl vdsl2 ye daha uygun yok sanırım.
Bu önerdiğiniz modem genelde fiber ağlar için kullanılan bir modelmi? Eğer öyleyse benim bulundugum yerde fiber yok.

Bu önerdiğiniz modem genelde fiber ağlar için kullanılan bir modelmi? Eğer öyleyse benim bulundugum yerde fiber yok.
Bu modem hem adsl,vdsl,vdsl2 için kullanılan bir modem gönül rahatlığıyla alabilirsiniz benim bulunduğum yerdede fiber altyapı bulunmamakta.

Yanlış bilgiler. TürkNet ile fiber hizmet alamazsın. Sadece belli başlı yerlerde kendi alt yapıları ile veya kurumsal olarak veriyorlar fiberi. Eğer Türk Telekom fiber üzerinden hizmet almaksa amacınız Netspeed, Milenicom veya Oris Telekom gibi firmalara yönelin.

Kullanıcı zaten fiber altyapım yok demiş yanlış bilgi nerede anlayamadım düzeltirseniz sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…