Fiber altyapı süreci

ÖmerFaruk_56

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Sokağımda olup binamda olmayan fiber için 1.02.2021 tarihinde Türk Telekom il müdürlüğüne başvurdum. 2.02.2021 tarihinde bize telefonla geri dönüş sağladılar ve şöyle dediler: "biz size kabloları vereceğiz ve kabloları siz elektrikçi ile dairelere çekeceksiniz." tamam dedik ve gelin kabloları alın dediler. Kabloları almaya gittiğimizde (4.2.2021) bana denilen şu oldu: "biz proje çizip Ankara'ya göndereceğiz ondan sonra kabloları gelip teslim alın." sizce bu altyapı dönüşüm süreci ne kadar sürede tamamlanır? Projenin Ankara'ya gidip gelmesi falan ne kadar süre alır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Sokağımda olup binamda olmayan fiber için 1.02.2021 tarihinde Türk Telekom il müdürlüğüne başvurdum. 2.02.2021 tarihinde bize telefonla geri dönüş sağladılar ve şöyle dediler: "biz size kabloları vereceğiz ve kabloları siz elektrikçi ile dairelere çekeceksiniz." tamam dedik ve gelin kabloları alın dediler. Kabloları almaya gittiğimizde (4.2.2021) bana denilen şu oldu: "biz proje çizip Ankara'ya göndereceğiz ondan sonra kabloları gelip teslim alın." sizce bu altyapı dönüşüm süreci ne kadar sürede tamamlanır? Projenin Ankara'ya gidip gelmesi falan ne kadar süre alır?
Aynı şekilde benim sokağımda da fiber var ancak binam da yok. Müdürlüğe gidip tam olarak ne dediniz ve ne işlem yaptınız, anlatır mısınız?

Aynı şekilde benim sokağımda da fiber var ancak binam da yok. Müdürlüğe gidip tam olarak ne dediniz ve ne işlem yaptınız, anlatır mısınız?
Tabii. Öncelikle kesinlikle Twitter dan TTDestek ve krc_ysf bu kişileri etiketleyin ve sorununuzu yazın. Sizden telefon numarası isteyecekler ve sizi arayacaklar. Ben TT abonesi değilim. Siz TT abonesi iseniz çok daha hızlı olur işlemler. Telefondan sizi arayınca müdürlüğe dilekçe ile gitmeniz istenecek. Tabi bizim bina aile apartmanı olduğu için bu konuda rahattım. Müdürlüğe gittiğinizde derdinizi anlatıyorsunuz. Sizden bir dilekçe istiyor bina içine kabloyu doseyeceginize dair. İmzalayıp veriyorsunuz sonra sizi arıyorlar. Oraya gidip tekrar imza falan atıyorsunuz. 18 yaş altı iseniz mutlaka yanınızda 18 yaş üstü biri ile gidin. Ben bu aşamaya kadar geldim. Bekliyorum.

Böyle saçmalık olmaz ne demek siz çektireceksiniz ? İlk kez duyuyorum böyle bir şeyi sakın kabullenmeyin bu durumu.

Geri
Yukarı