Fiber Başvuru Süreci

onenumberone

Hectopat
Daha fazla  
20 küsur yıllık binada yaşıyorum. Mahalleye fiber altyapı gelmiş. Altyapı sorguladığımda 96Mbps hız alabilirsiniz diye gösteriyor. Vodafone Fiber başvuru yaptık. 2 Hafta oldu, arayan soran yok. Ben aradığımda 2 gün içinde geleceğiz deyip geçiştiriyorlar. Bina eski, nasıl bir yol izlenecek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Binadakilerin de İmzası olması gerekiyor diye Biliyorum Sonuçta alt yapı Gerekiyor Binaya ve 1 ev için Geleceklerini Sanmıyorum

Binada altyapıyı kullanacak olanları sayısı fazla olursa bu işlem jet hızıyla gerçekleşebilir. İnternet'in binaya verilmesi için gerekli sistemlerin kurulması gerekiyor. Ben kuracaklarını sanmıyorum, büyük ihtimalle bakır kabloyu fibere bağlayıp çakma fiber bağlantısı yaparak yüksek hızda İnternet vermeyi düşünüyorlar. Bunun örneği ülkede çok fazla.

Bizim apartmanda imza vs. gerekmemişti, kaç daire diye sormuşlardı, 36 daireyi duyunca haftasına gelmişti TSOL. Yöneticinin biliyor olması gerek durumu.

Bu arada evin önünden geçiyordu hat, mahalle derken dibinizden geçmiyorsa sıkıntı.

Bizim apartmanda imza vs. gerekmemişti, kaç daire diye sormuşlardı, 36 daireyi duyunca haftasına gelmişti TSOL. Yöneticinin biliyor olması gerek durumu.

Bu arada evin önünden geçiyordu hat, mahalle derken dibinizden geçmiyorsa sıkıntı.

Kutuyla binanın arasında en fazla 4 metre vardır. Yöneticiye de iletirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı