Fiber başvurusu kaç gün sürer?

yigitalyksel

Hectopat
Arkadaşlar fiber için başvuru yapmayı düşünüyorum. Kaç gün sürer sizce?

Asıl soru kaç gün değil kabul olup olmayacağıdır. Mahallenizde fiber varsa ve binanız buna uygunsa 1 aydan fazla sürer. Ama mahallede yoksa hiç uğraşma, kaybettiğin zamana değmez. Veya diyorsan binamız 10 daireden fazla ve hepsinin imzası var, o zaman 2 hafta da bile gelebilir. Ama mahallede yoksa umudu kesebilirsiniz. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
9 seneye kadar uzadığını gördüm.
Hocam bugün bulunduğum ilçe müdürlüğü tarafından arandım fiber başvurusu için aradıklarını söylediler beni TT müdürlüğüne çağırdılar başvurunun devamı için, salı günü gideceğim. Bakalım neler bekliyor bizi

Şöyle anlatayım bizim oturduğumuz sitenin yan sokağında fiber var biz de yok ben bu durumu TT ciosuna mail yoluyla ilettim ve ertesi gün beni aradılar Kırklareli il müdürlüğünde çalışan birisi. Neyse eğer fiber istiyorsanız site yöneticisinin imzası olan bir dilekçeyi Kırklareli il TT müdürlüğüne vermem gerektiği söylendi verdim ve bu işlem bu pazartesi oldu. Bugün beni o arayan arkadaş aradı ve dilekçemin onaylandığını ocak ayının ortası ile şubat ayının ortası arasında yapılacağı bilgisi verildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…