Fiber hattının bütün dairelere çektirilmesi zorunlu mu?

furkann_ersin

Hectopat
Daha fazla  
Selam.

2 gün önce fiber geçiş için başvuruda bulunmuştum. Bugün ekipler geldi kablo çekimi için fakat bina eski olduğu için elektrikçiye çektirmeniz gerekiyor dediler. Ben işte olduğum için durumla babamlar ilgilendi aslında ben elektrikçiye çektirin diyeceklerini biliyordum kendim çektirecektim, binada şu anlık ben kullanacağım için fiberi gelen ekipler şöyle bir şey demişler, bütün daireler çektirmeniz gerekiyor böyle bir şey zorunlu mu? Böyle dedikleri için babam da sinirlenip ekipleri göndermiş hizmeti siz verip ben niye kablo çektiriyorum diye. Sormak istediğim şu, mantıken ben kullanacağım için sadece neden bütün dairelere çektiriyorum? Sadece kendi daireme çektirmem gerekmiyor mu?

Yöneticiye söyleyin hocam pek bir şey tutmaz ve ayrıca bize TT iç mekan kabloları çekmişti.

Hocam yönetici babam zaten :d öğrenmek istediğim bu fiberi kullanmak için bütün dairelere mi çekilmesi gerekiyor yoksa ben sadece kendi daireme çeksem olur mu?

Tüm daireler çekmek zorunda değil. Fiber kutusunu girişe koyarlar isteyen kendi evine tesisatı çeker.

Benim bildiğimde öyle hocam başından sağmak için tüm daireler demişler sanırım.

Hocam yönetici babam zaten :d öğrenmek istediğim bu fiberi kullanmak için bütün dairelere mi çekilmesi gerekiyor yoksa ben sadece kendi daireme çeksem olur mu?

Benim bildiğimde öyle hocam başından sağmak için tüm daireler demişler sanırım.

Hocam kötü tarafı kablo bırakmadan gitmişler TurkNet kullanıcıyım tekrar gelirler mi?

Son düzenleme:
Hocam kötü tarafı kablo bırakmadan gitmişler TurkNet kullanıcıyım tekrar gelirler mi?
Müşteri hizmetlerini arayın. Kutusu duruyorsa gelir takarlar büyük ihtimal. Onlar gelip kabloları bıraksınlar sizde "elektrikçiyle anlaştık birkaç gün sonra gelip tüm dairelere döşeyecek" deyip geçiştirin.

kablo bırakmadan
Dairelere kadar olan kablolardan mı? Eğer öyleyse vermeyebilirler. Onu da elektrikçiden almanız gerekebilir.

Müşteri hizmetlerini arayın. Kutusu duruyorsa gelir takarlar büyük ihtimal. Onlar gelip kabloları bıraksınlar sizde "elektrikçiyle anlaştık birkaç gün sonra gelip tüm dairelere döşeyecek" deyip geçiştirin.

Dairelere kadar olan kablolardan mı? Eğer öyleyse vermeyebilirler. Onu da elektrikçiden almanız gerekebilir.

İl müdürlüğü bedavaya veriyor mu?

Geri
Yukarı