Fiber modem önerisi

Neuromeister

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
IT
Selam arkadaşlar. Türk Telekom'un 500/20 Mbps internetini bağlatmayı düşünüyorum.

Sağlam bir fiber modem önerisi alabilir miyim? Bütçe 2500-3000 arası.

Teşekkürler şimdiden.

Selam arkadaşlar. Türk Telekom'un 500/20 Mbps internetini bağlatmayı düşünüyorum.

Sağlam bir fiber modem önerisi alabilir miyim? Bütçe 2500-3000 arası.

Teşekkürler şimdiden.

Xiaomi AX3200 bulabilirsen al bir de OpenWrt kurarsın mükemmel. Ya da Çin'den AX6000 vs. de alabilirsin. ZyXEL vs. gibi markalar tamamen kısıtlama koyuyor Wi-Fi ile alakalı.

Xiaomi AX3200 bulabilirsen al bir de OpenWrt kurarsın mükemmel. Ya da Çin'den AX6000 vs. de alabilirsin. ZyXEL vs. gibi markalar tamamen kısıtlama koyuyor Wi-Fi ile alakalı.

Hocam daha kolay ulaşabileceğim, teknik destek ve garanti kapsamında sorun yaşamayacağım markalar önerirsek sevinirim :)

Hocam daha kolay ulaşabileceğim, teknik destek ve garanti kapsamında sorun yaşamayacağım markalar önerirsek sevinirim :)

Parasını %100 hak eden modemdir şahsen.

Son düzenleme:
Parasını %100 hak eden modemdir.

Keenetic güzeldir. Wrt tabanlı oda o yüzden performansı güzel oluyor. Wi-Fi kısıtlaması yüzünden Keenetic'i satmıştım.

@keyboardman bu kalitede daha iyi müşteri hizmetleri veya garantisi olan varsa yaz.
Bu ne idüğü belirsiz Keenetic modemlerin Türkiye'de çok PR'ı yapıldı. İlk çıktığı günden beri biliyorum. Sanki sadece Türkiye için üretilmişti. İlk çıktığı zaman nedir ne değildir diye araştırdığımda sadece Türkçe websitesini bulabilmiştim. Bu yüzden bu modemi önermiyorum. Ne önerirsin dersen, bu konuda bir önerim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı