Fiber modem ücretsiz mi?

maciyan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Binamıza fiber geldi ve dairemize toplu olarak çekildi. Çeken kişi 2 3 gün sonra Türk Telekom ücretsiz modem getirecek dedi. Bu nasıl oluyor? Kiralıyor mu? Bunu ISS mi ödüyor? (Netspeed kullanıyorum)

Hocam Türk Telekom paketi aldığınızda mesela 24 ay taahhüt yapılıyor ya paket fiyatının içerisinde modem ücretide oluyor ay ay ödüyorsunuz.

Ya aboneliğiniz süresi boyunca sizde kalacak şekilde kiralarlar ve herhangi bir ücret almazlar veya her ay faturanıza bir miktar ekleme yaparak size modemi satarlar.

Servis sağlayıcıya göre değişiyor bu, bazıları modemi sana satıyor fatura içinde taksit gibi ödüyorsun, bazıları kiralıyor, bu seçeceğin servis sağlayıcının taahhütnamesinde yazar

Ben aylık kiralama gibi ücret veriyorum, sözleşme bitince veya interneti kapattığın zaman fiber modemi de iade ediyorsun şubeye gidip.

Fiber Altyapıda Eve Kadar Kurulum, aktivasyon ücretsizdir. Fiber Modem sizlere aboneliğiniz süresince kullanmanız için ücretsiz olarak tutanak ile teslim edilmektedir.
Fiber tarifelerimizde ekiplerimiz kurulum esnasında fiber uyumlu modemi sizlere aboneliğiniz süresince kullanmanız için tutanak ile teslim etmektedir. Aboneliğinizi herhangi bir nedenle sonlandırmanız durumunda modeminizi eksiksiz ve çalışır durumda Netspeed’e iade etmeniz gerekmektedir. İade ettiğiniz modem tarafımıza ulaştığında iptal işleminiz gerçekleşmektedir. Modeminizi herhangi bir nedenle iade etmek istemezseniz bunu iptal dilekçenizde belirtmeniz gerekmektedir. Böyle bir durumda güncel Modem ücreti son faturanıza yansıtılarak iptal işlemi gerçekleştirilecektir.

Netspeed'in kendi sayfasında yazdığına göre ücretsiz olarak tutanak ile teslim ediyorlarmış. Modem ücreti yok yazıyor.

FTTH veya FTTB altyapıda modem kira ücreti bulunuyor. Paketin açıklamasını okursanız yazıyor.

Kampanya şartlarında fiber modem için 9TL kira ücreti alındığını belirtmişler.

Yeni konular

Geri
Yukarı