Fidye yazılımı nasıl kırılır?

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  
Fidye yazılımı nasıl yapılır?

Bir haber okudum ve adamın yaptığından etkilendim. İsteyene haberin linkini atabilirim özetini altta geçerim.
Okul var, okul yardımsever ücretsiz eğitim veren bir okul, fidye yazılımı ile siber saldırı gerçekleşiyor ve birkaç gün ikna etmeye, fiyatı indirmeye çalışıyor. Okul yöneticisi en son fiyatı 1000 euro indiriyor fakat,hacker grubu kandırmış ve 9000 euro borcunuz kaldı diyor ve araştırma sonucunda "demonslayer355" isimli adamı bulup fidye yazılımı kırıyor.

Ben şimdi demonslayer355 gibi fidye yazılımını nasıl kırabilirim?

Fidye yazılımı nasıl yapılır?

Bir haber okudum ve adamın yaptığından etkilendim. İsteyene haberin linkini atabilirim özetini altta geçerim.
Okul var, okul yardımsever ücretsiz eğitim veren bir okul, fidye yazılımı ile siber saldırı gerçekleşiyor ve birkaç gün ikna etmeye, fiyatı indirmeye çalışıyor. Okul yöneticisi en son fiyatı 1000 euro indiriyor fakat,hacker grubu kandırmış ve 9000 euro borcunuz kaldı diyor ve araştırma sonucunda "demonslayer355" isimli adamı bulup fidye yazılımı kırıyor.

Ben şimdi demonslayer355 gibi fidye yazılımını nasıl kırabilirim?
Hocam linkini atabilir misiniz? Okumak istiyorum.

Anlamadım fidye yazılımı mı yapmak istiyorsunuz? Eğer amacınız öyle birşey ise bunun suç olduğunu belirtmek isterim.
Hem yapmak hemde kırmak istiyorum.
Kırmak için yapa bilmek çok önemli diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı