FIFA 14 açılmıyor

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
İyi forumlar herkese. Bu sorun dün itibari ile gözükmeye başladı. İlk seferde oyuna girdiğimde, öncelikle oyundaki spiker sustu, skor tabelaları kayboldu, oyuncu isimleri vs vs.. Daha sonra oyundan çıktım. Oyuna giriş yapmadı bir süre, bende bilgisayarı yeniden başlattım. 2, 3 defa bu şekilde devam etti, ancak sonunda çalıştırıp 2-3 saatlik bir oyun sürem oldu. Ancak bu gün oyuna girmek istediğimde, oyun hiç çalışmıyordu. Yani görev yöneticisinde (Task Manager) oyun çalışıyor olarak gözüküyor, ama hiçbir etki yok. Windows 8 kullanıyorum, daha önce hiç böyle sorun olmamıştı. Oyunu tamir etmeyi denedim. Dün işe yaramıştı, ancak bu gün oyun tamir bile edilmiyor. Yani 480 kb hızda kalıp, ilerlemiyor.

Not : Oyun orjinaldir.

Origin ayarlarına girip Beta'ya katıl. Sonra Origin'i kapat ve yeniden başlat. Beta sürüme geçince tekrar dene oyuna girmeyi.

Ek olarak bütün Windows güncelleştirmelerini ortada güncelleştirecek bir Windows kalmayıncaya kadar yükle :)

Origin Beta'ya zaten katılmıştım. Az önce sistemi güncelleyip, yeniden başlatırken disk okuma hatası verip sistemi yeniden başlatmamı istedi. Bende kasayı söküp, HDD kablolarını bir kontrol ettim. Şimdi tekrar oyuna girmeyi denediğimde, bu sefer oyun çalıştı. Bakalım konu açık kalsın, çünkü dünde bu şekilde oldu, ama bu gün çalışmadı. Tekrar bir sorun olursa buraya bildiririm. Teşekkürler. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı