FIFA 14 internet üzerinden nasıl oynanır?

İşletim sistemi
Windows 7

smh13

Centipat
FIFA 14 aldım, Origin'den indirdim kurdum. Fakat internete bağlanmıyor. Orijinal oynamak için satın aldım fakat bağlanmıyor. Diğer FIFA sürümleri kaldırmıyor bilgisayar.

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA oyunlarının süresini tam bilmiyorum. Galiba iki yıl geçince Çok oyunculu sunucuları kapanıyor.
Harici bir yazılım ile oynayabilirsin. Ya da yeni bir konsol ve sistem alıp güncel oyunu oynaman lazım.
Benim bildiğim bir tek Gameranger var. O yazılım üzerinde de oyuncu bulabilir misin emin değilim.
Şahsen güncel FIFA oyunları da, Çok oyunculu oyunda 60 € oyuna versen bile pay to win kart sistemi barındırıyor. Bana göre bu leş sistem için, Çok oyunculu mod oynanmaya değmez.

Fifa 14'ün sunucuları kapandı, bende severek FUT oynardım 2-3 yıl öncesine kadar. Sunucular da benim bildiğim dört yıl süre açık kalıyor sonra kapanıyor, Fifa 14 sunucuları 2018 yılı gibi kapanmıştı.

FIFA 14'ün sunucuları kapandı, bende severek fut oynardım 2-3 yıl öncesine kadar. Sunucular da benim bildiğim dört yıl süre açık kalıyor sonra kapanıyor, FIFA 14 sunucuları 2018 yılı gibi kapanmıştı.

Tesekkürler.
8
FIFA oyunlarının süresini tam bilmiyorum. Galiba iki yıl geçince çok oyunculu sunucuları kapanıyor.
Harici bir yazılım ile oynayabilirsin. Ya da yeni bir konsol ve sistem alıp güncel oyunu oynaman lazım.
Benim bildiğim bir tek gameranger var. O yazılım üzerinde de oyuncu bulabilir misin emin değilim.
Şahsen güncel FIFA oyunları da, çok oyunculu oyunda 60 € oyuna versen bile pay to Win kart sistemi barındırıyor. Bana göre bu leş sistem için, çok oyunculu mod oynanmaya değmez.

Kart sistemi ne dostum?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı