FIFA 14 Online Season tavsiyeler

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
İyi günler herkese. FIFA 14 Online Season oynayan herkesten tavsiye bekliyorum. Hangi konuda? Son 7 8 maçtır sürekli kaybediyorum. Yani öyle böyle değil, en basit rakiplerden 2 gol yiyip oturuyorum resmen. O kadar atak yapıyorum hep direk yada defans, adam 2 3 pozisyon buluyor gol atıyor şanslarına. Bir maçta tam galibiyetim geldi diyorum 90+ da gol yiyip berabere bitiriyorum. En son bu gün Real Madrid'i alarak 1 yenilgi, 1 beraberlik, 2 galibiyet aldım. Anca oldu oda. Sürekli kullandığım takımım Chelsea. Real Madrid'i öylesine almıştım. Onda da böyle sonuçlar aldım. Şu an Division 5'ta kaldım resmen. Ne yapmam gerek? Oyundan biraz uzaklaşmalı mıyım?

Şu an ki durumum :

28 Galibiyet, 10 Beraberlik, 22 Yenilgi.

Konuyu açalı baya bi olmuş, ben sorunumu çözeli de baya oldu. Galibiyet lazımmış bana. 2 Galibiyet almam yetti. Şu an galibiyet serimi yapmış bulunmaktayım. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı