Çözüldü FIFA 15 Gol Tekrarı Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

dengesis58

Hectopat
Daha fazla  
Selam herkese FIFA 15 aldım Vatan'dan 140 TL'ye oyun iyi güzel oynuyorum güzel gol atıyorum ama golün tekrarını otomatik olarak geçiyor ben hiç ellemeden. Nolur yardım edin.

Selam herkese FIFA 15 aldım Vatan'dan 140 TL'ye oyun iyi güzel oynuyorum güzel gol atıyorum ama golün tekrarını otomatik olarak geçiyor ben hiç ellemeden. Nolur yardım edin.

İşletim sisteminizi ve donanım özelliklerinizi belirtin.

Buyur abi.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
1) Öncelikle "Bilgisayarım"a gir ve "C" klasörüne "Belgelerim" adında bir klasör aç.

belge 1.png

2) Daha sonra PC'nin kullanıcı adı olan klasöre gir ve "Belgeler" adlı klasöre gel.

belge 2.png

3) Klasöre sağ tıkla "Özellikler"e tıkla ve "Konum" yazan yere gel. "Taşı" yazısına tıkla.

belge 3.png

4) Gelen pencerede "C" klasörüne açtığımız "Belgelerim" adlı klasörü seç.

belge 4.png

5) "Klasörü Seç" yazısına tıkladıktan sonra "Uygula" yazısına tıkla.

belge 5.png

Bu adımları uygulayın ve sorun çözüldü mü kontrol edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsini teker teker yaptım ama yine olmadı. :( Oyuna girdim golü attım ama tekrarı hemen geçti.

Sorun TeamViewer ile bağlanarak çözüldü.

Aşağıdaki adımları yaptıktan sonra oyunun Belgelerim'deki FIFA 15 adlı dosyasını silip oyunu tekrar açtığınızda sorun ortadan kalkıyor.
1) Öncelikle "Bilgisayarım"a gir ve "C" klasörüne "Belgelerim" adında bir klasör aç.

Eki Görüntüle 47609

2) Daha sonra PC'nin kullanıcı adı olan klasöre gir ve "Belgeler" adlı klasöre gel.

Eki Görüntüle 47610

3) Klasöre sağ tıkla "Özellikler"e tıkla ve "Konum" yazan yere gel. "Taşı" yazısına tıkla.

Eki Görüntüle 47611

4) Gelen pencerede "C" klasörüne açtığımız "Belgelerim" adlı klasörü seç.

Eki Görüntüle 47626

5) "Klasörü Seç" yazısına tıkladıktan sonra "Uygula" yazısına tıkla.

Eki Görüntüle 47613

Bu adımları uygulayın ve sorun çözüldü mü kontrol edin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı