FIFA 16 Demo Açılmama Sorunu

Resul.A

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Origin üzerinden indirdiğim oyun, play dediğimde fare işaretçi birkaç saniye dönüyor ama oyun açılmıyor. Benden başka bu sorunu yaşayan insanlar da var ama bir çözüm bulamadım. Çözümü bilenler yazarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, aynı sorunu ben de yaşıyordum ve araştırdığım hiçbir kaynak çözümü sağlayamadı maalesef. Dünden itibaren uğraşıyorum ve aynı zamanda FIFA 14 ile FIFA 15 oyuncusuyum.

Bunları neden yazdım ? :) Biraz kafa yorduktan sonra sorunu çözdüm arkadaşlar. Fifa 15 oyunumun belgelerde klasörünün oluşmuş olması ama FIFA 16 DEMO nun oluşmamış olması çözüme ulaşmamı sağladı.

Özetle; Belgelerim klasörünüz içerisinde oyunu yüklemenize rağmen FIFA 16 DEMO klasörünün oluşmaması sorunun kaynağıdır.

Çözüm için; Belgelerim klasörünüze "FIFA 16 DEMO" isimli bir klasör açmak ve içerisine altta verdiğim linkte yer alan dosyaları atmanız yeterli olacaktır.
Belgelerim Klasörünün Yolu; C:\Users\(Bilgisayar/Kullanıcı Adınız)\Belgeler

Mega File Upload - buttonDataSetup.ini
Mega File Upload - fifasetup.ini

Linkleri açtıktan sonra "slow download" kısmına tıklamanız gerekiyor. Sayfa yenilenip aynı sayfa geldiğinde tekrar "slow download" a tıkladığınızda dosya inmeye başlıyor. Bilginize.

Önemli Not:
"fifasetup" dosyasının içerisinde yer alan aşağıdaki değerler benim ekran çözünürlüğüme göre ayarlandığından 1366x768 dir. Siz kendi ekran kartı çözünürlüğünüze göre bu değerleri düzeltip dosyayı kaydederek oyunun başlamama sorununu çözebilirsiniz.

RESOLUTIONWIDTH = 1366
RESOLUTIONHEIGHT = 768

Bu işemlerle birlikte oyun hala başlamıyorsa , oyunun kurulu olduğu dizinde yer alan uygulama exe si özelliklerinden uyumluluk sekmesine geliniz. Uyumluluk sekmesinde altta yer alan Yönetici Olarak Başlat kısmını seçerek uygulayınız ve tekrar oyuna girmeyi deneyiniz.

Keyifli oyunlar..

Son düzenleme:
arkadaşlar ben fifa16 yükledim pc de donma oldu yeni pc de orjin ile tekrar kurup yükledim 1 sanye dönüp ama açılmıyor

Allah senden razı olsın. Gönlünde ne varsa onu versin. İnşaallah istediğin herşey gerçekleşir, çok teşekkür ederim dostum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı