FIFA 17 donuyor

KIDsErBIA

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8 GB RAM, 480 GB SSD,
Intel Core i3 5005 - 2.00 GHz,
Intel HD Graphics 5500 - VRAM: 128 MB,
32 bit 60 Hz ekran
Alex hunter modunda bir diyalogda donuyor. her seferinde bu diyalogları atlamanın bir yolu vs var mı?

Evet Torrent satılmıyor çünkü. Başka hiçbir şekilde çözemez miyim problemi.

Korsan olduğu için o sorunu yaşıyorsun büyük ihtimalle. Çözümünü biz bilemeyiz başka versiyonunu kurup denemen lazım. FIFA'yı orijinal satan bir site var aslında FIFA17'yi DurmaPlay'den 600TL'ye key olarak alabiliyorsun ama pahalı tabii.

Korsan olduğu için o sorunu yaşıyorsun büyük ihtimalle. Çözümünü biz bilemeyiz başka versiyonunu kurup denemen lazım. FIFA'yı orijinal satan bir site var aslında FIFA17'yi DurmaPlay'den 600TL'ye key olarak alabiliyorsun ama pahalı tabii.

Allah Allah bilmiyordum eski FIFA'larin satıldığını artık mecbur oradan alacağız teşekkürler.

Alex hunter modunda bir diyalogda donuyor. Her seferinde bu diyalogları atlamanın bir yolu vs var mı?

Donup hiç çözülmüyor mu hocam

Bendede oluyor korsan pcyi kapatıyorum tekrar aciyorum çok sık yaşamıyorum zaten

Alex hunter modunda bir diyalogda donuyor. Her seferinde bu diyalogları atlamanın bir yolu vs var mı?

Düzeliyor

Geri
Yukarı