Fifa 17 Spiker Sesi Gelmeme Sorunu

f1ght3r

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyun ayarlarına baktım. Spiker sesleri açık. Ses düzeyleri sonda. Oyunu "repair" ettim fakat değişen bir şey yok. Başka bir yerde Belgelerim Fifa 17 klasörünü silip yeni profil oluştur yazıyordu ama yeni profil oluşturmama rağmen o da işe yaramadı. Oyunu silip baştan mı yükleyeyim?

Her şeyi denemişsin. Profilinde önemli dosyalar varsa Belgeler'den kopyasını oluşturup silip yeniden yükle. Diğer sesler geliyor mu bu arada? Ne zamandan beri gelmemeye başladı?

Tabii ki de.

Zaten Technopat Sosyal korsan oyunlarda yaşanılan sorunlara destek vermez ;)

Önce orgin oyunun menusu aç. Oradan settings gir game properteis den advanced launch options tıkla. İstediğin ülkeyi şeç oyunu otomatik doğrulmasını bekle. Update varsa indirmeyi bekle tamamlanınca oyunu gir.
Not: Alıntıdır.

Bu alıntıyı ben de görmüştüm dostum. O da işe yaramıyor. Oyunun tamamen yedeğini alıp baştan yükleme yapacağım. Sonucu söylerim.

Evet arkadaşlar sorunumu çözdüm çok şükür. Çok sinirlenmiştim yaa :D Neyse hemen anlatayım. Öncelikle oyunu Logitech G430 kulaklıkla oynuyordum. Daha önce aklıma hiç gelmeyen bir şeyi denedim. Maçı başlattım, bir iki pas yaptıktan sonra kulaklığı çıkardım. Bir de baktım ki kulaklığa gelmeyen spikerin sesi bilgisayarın hoparlöründen geliyor. Demek ki sorun kulaklıkla alakalıymış dedim. Yabancı forumlarda araştırdım. Öncelikle Origin'den oyuna Play dedikten sonra bir pencere geliyor. Oradan oyun ayarlarına tıklayın. Ses sekmesinden ses özelliğini Stereo olarak ayarlayın. Bu ilk başta sorununuzu çözebilir. Eğer çözmediyse ikinci adım olarak saatin yanındaki hoparlör butonuna sağ tıklayın. Ses sorunlarını gider deyin. Sorun algılandıktan sonra ses efektlerini ve geliştirmelerini kapat deyin. Yani tüm ses efektlerini kapatın. Bilgisayarı yeniden başlatın. Oyunu açtıktan sonra kulaklığınıza spiker sesi gelecektir.

Yardım aldığım yabancı forumun sitesi: Solved: Fifa 17 No Commentary audio - Answer HQ

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı