FIFA 19 grafikler neden düşük?

Real Defender

Hectopat
Yer
Konohagakure
Merhabalar, ayarlarım en yüksekte lakin kötü gibi yani, YouTube'da PS4 vs PC izledim, grafikler çok iyi ama bende öyle değil neden? Resimde belli oluyor mu bilmiyorum ama bende piksel piksel.

Dosya Ekleri

• 1613824718553.png
    1613824718553.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 179
Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 950M kullanıyorum, varmıdır böyle bir özellik?
Evet, masaüstüne gelip sağ click yapınız. Ardından, NVIDIA Control Panel adlı uygulamaya giriniz. Akabinde, sol tarafta göreceğiniz 3D ayarlarını değiştire tıklayınız. Oradan aşağıda DSR adı altında 2x, 4x dahil bütün yanında x olan ayarları açınız. ve aşağıdaki kaydet tuşuna basın. Daha sonra oyunun launcherında, göstermiş olduğunuz config ekranındaki mevcut çözünürlüğünüzü 2560x1440p olarak değiştiriniz.

Evet, masaüstüne gelip sağ click yapınız. Ardından, NVIDIA Control Panel adlı uygulamaya giriniz. Akabinde, sol tarafta göreceğiniz 3D ayarlarını değiştire tıklayınız. Oradan aşağıda DSR adı altında 2x, 4x dahil bütün yanında x olan ayarları açınız. ve aşağıdaki kaydet tuşuna basın. Daha sonra oyunun launcherında, göstermiş olduğunuz config ekranındaki mevcut çözünürlüğünüzü 2560x1440p olarak değiştiriniz.
Hocam baktım bulamadım bu arada laptop benim ki belki o yüzden yoktur. Kusura bakmayın anlamıyorum böyle işlerden.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı