FIFA 19 Takım Taktiği Nasıl Değiştiriliyor?

Melih ALBAYRAK

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bir önceki FIFA 18’de manuel olarak takımı defansif, ultra defansif, ofansif diye yönlendirebiliyorduk oyun içerisinde tuşlar ile fakat FIFA 19’da tüm tuşları denedim fakat bir türlü yapamadım gitti. Takım sürekli dengeli olarak oynuyor. Bunun farklı bir tuş kombinasyonu falan mı var ya da başka nasıl yapılabiliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır Fifa 18 ile aynı. Tuş ayarlarını kontrol et.
Kontrol ediyorum fakat tuş ayarları menüsünde mantelite kısmında artı işareti var ve değiştirilmiyor o tuş. Tüm tuşları denedim. Klavye ile de denedim ama olmadı. Siz hangi tuş ile yapıyorsunuz ve tuş ayarlarının olduğu menünün bir fotoğrafını paylaşır mısınız ?

İşteyim şu an.. benim kontrollerim alternatif 1 de oyuncu yönlendirme sol anolog hızlı taktiklerde sol yön tuşları..
Hocam benim ayarları şu şekilde sadeve klasik ayardan alternatife alıp oynuyorum FIFA 18’de yine aynı şekilde alternetife alıp oynuyordum ama bunda bir türlü yapamadım gitti.

Hocam benim ayarları şu şekilde sadeve klasik ayardan alternatife alıp oynuyorum FIFA 18’de yine aynı şekilde alternetife alıp oynuyordum ama bunda bir türlü yapamadım gitti.
Benim ayarlarım yukarda yazdığım gibi, hizli taktikler fut champions da çok lazım .. bir şeyi kapatmışsınızdır.
Oyununuz orjinal mi originide bir kurcalayın..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı