FIFA 2020 Kadroları Neden Güncel Değil?

orkenaga

Kilopat
Oyun erişime açılalı 4 gün oldu fakat kadrolar hala eski, sorun benim oyundan mı kaynaklı yoksa normalde oyun kadrosu güncel değil mi?
Bilen, fikir sahibi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı soruyu bende sormak istiyorum. Bugün oyunu satın alıp kurdum ve kadroların hala eski olduğunu görmek büyük hayal kırıklığı yarattı. Erken oynamanın bir anlamı kalmadı benim için. Çünkü kariyer modunu oynamayı çok istiyordum.

Oyun erişime açılalı 4 gün oldu fakat kadrolar hala eski, sorun benim oyundan mı kaynaklı yoksa normalde oyun kadrosu güncel değil mi?

Umarım güncelleme hızlı bir şekilde yapılır kaç yıldır fifa oynuyorum böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım gerçekten çok kötü , oyundan zevk alamıyoruz mail atmanızı ve instagram hesaplarına yazmanızı öneririm!!!!!!!

şu an cumartesi herkese güncelleme geldi ben hariç eski kadrolarla oynamak zorundayım
Oyun herkese açıldığında kadro güncellemesi gelecek.
ama herkese gelmedi bende halen eski girdim ayarlara kadroları güncelle dedim(28 ağustos cumartesi)
güncellendi dedi ama hiçbirşey değişmedi demek ki fifa yalnızca seçtiği kişilerin yeni kadrolara sahip olmasını istiyor

Arkadaşlar oyun herkesin erişimine açık ama benim kadrolar güncellenmiyor bir türlü. Özelleştir menüsüden güncellemeyi, Origin'den update etmeyi, yine Origin'den repairi, yani her yolu denedim ama olmadı. Youtube'de millet kariyer paylaşımı yapıyor, herkesin kadrosu güncel. Bende niye böyle bir problem var anlamadım.

Tamam da bu Official kadroysa oto olarak herkese gelmesi gerekmez mi ? sonuçta online girerken kadro dosyalarını tarıyor ve güncelliyor, bize herhangi bir güncelleme gelmedi, TFF aynı duruyor

Tamam da bu Official kadroysa oto olarak herkese gelmesi gerekmez mi ? sonuçta online girerken kadro dosyalarını tarıyor ve güncelliyor, bize herhangi bir güncelleme gelmedi, TFF aynı duruyor

Bana gelen güncellemede geri çekildi kadrolar eski oldu tekrar. Sorunsuz herkese verilene kadar bekleyeceğiz artık.

EA Live Chat ile görüştüm. Yoğun oyun talebinden dolayı bir problem var. En kısa zamanda çözülecek. Ancak gün veya saat veremiyorlarmış. Ben Almanya'da yaşıyorum. Xbox kullanıcısı olarak bana da güncelleme gelmedi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı