FIFA 21 almak için geç mi?

dionysoss

Kilopat
Daha fazla  
FIFA 21 uzun süredir piyasa olan oyun, çoğu kişi kadrosunu kurdu yükseltti, şu an sizce alınması için geç mi kalındı alınmalı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzenleyen moderatör garip bir şekilde ikinci sorumu silmiş? Düz sürüm ve Champions Edition arasında ufak bir fark var değer mi almaya?

Ve kesinlikle alınmaz bu saatten sonra kadro kuramazsın derseniz vazgeçicem fakat baya almak istiyorum.

Abi ben geçen sene PS4'te FIFA 20'yi PSN kardeşliği ile abimin arkadaşında aldım şubatta başladım fakat FIFA 20 bence futtan çok kariyer ve Pro club oyunu gibi geldi bana ama FIFA 21 almak istesemde fut için ne yazık ki EA Play sadece 10 saat izin veriyor. Ve alabilirsin.

Düzenleyen moderatör garip bir şekilde ikinci sorumu silmiş? Düz sürüm ve Champions Edition arasında ufak bir fark var değer mi almaya?

Ve kesinlikle alınmaz bu saatten sonra kadro kuramazsın derseniz vazgeçicem fakat baya almak istiyorum.
EA Play( ilk ay 5TL Steam'de) alarak 10 saat denersin. Seversin,sevmezsin karar senin. Sonra süren bitince alırsın aynı hesapta oynamaya devam edersin.

Geri
Yukarı