FIFA 21 donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

mihaylo

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, ben Origin'den FIFA 21 satın aldım. Oyunu en başta akıcı şekilde kasmadan FPS düşmesi girmeden oynayabiliyordum fakat son zamanlarda maç içinde en az 3 4 kere bir anda oyun aşırı yavaşlıyor takılmaya başlıyor aynı şekilde spikerin sesi falan kısık kısık geliyor. Bunu önlemek için yapabileceğim bir şey var mı?

Sistem özellikleri:
  • HP-15bsxx laptop.
  • AMD Radeon R5 M330 ekran kartı.
  • Intel i5 8.nesil 8250u.
  • 8 GB RAM.
  • 1366x768 çözünürlük.

Eğer ısınıyorsa kasma ve donma olabilir. Zaten oyunu ilk açtığınızda ısınma gibi bir sorun olmaz.
Olabilir hocam bilgisayar alevler atıyor resmen hem sıcak hemde çok hava üflüyor fazlasıyla sesten rahatsız oluyorum zaten ama sadece bununla ilgili mi onu anlamış değilim sadece bununla ilgili değilse başka bunu azaltabilmek için yapabileceğim bir şeyler varmı araştırıyorum.

Olabilir hocam bilgisayar alevler atıyor resmen hem sıcak hemde çok hava üflüyor fazlasıyla sesten rahatsız oluyorum zaten ama sadece bununla ilgili mi onu anlamış değilim sadece bununla ilgili değilse başka bunu azaltabilmek için yapabileceğim bir şeyler varmı araştırıyorum.
Ram arttırabilirsiniz. Piyasada 90₺'ye iyi laptop soğutucuları var. Birde termal macun yenilerseniz sıkıntı kalmaz diye düşünüyorum.

Ram arttırabilirsiniz. Piyasada 90₺'ye iyi laptop soğutucuları var. Birde termal macun yenilerseniz sıkıntı kalmaz diye düşünüyorum.
Hocam fan var ama usbsini kaybettim sanırım bir türlü bulamıyorum acaba başka bir yerden 1 kabloya bağlı çift usb bulup taksam çalışır mı preo fan 100 liralıktı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı