Çözüldü FIFA 21 indirilmemiş hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Veli 1212

Femtopat
Daha fazla  
FIFA 21 aldım. Steam'den 38 saat oynadım. Hiçbir sorunla karşılaşmamıştım ama bugün girmeye çalıştığımda Origin'de oyun indirilmemiş, yeniden indirin hatasıyla karşılaşıyorum. Ne yapmaylıyım çözüm olarak?

Boşu boşuna silmişssiniz. Boşu boşuna bekleyeceksiniz şimdi. Dosya doğrulama ile kolayca çözebilirdiniz sorununuzu.
nasıl yani origini yeniden silip yüklesem çözüm olur mu

dosya doğrulamasını nasıl yapıcam
Origin üzerinden veyahut Steam üzerinden oyunun anasayfasına gelince orada doğrulama seçeneği olacaktır.

Boşu boşuna silmişssiniz. Boşu boşuna bekleyeceksiniz şimdi. Dosya doğrulama ile kolayca çözebilirdiniz sorununuzu.

Origin üzerinden veyahut Steam üzerinden oyunun anasayfasına gelince orada doğrulama seçeneği olacaktır.

Vallahi ya ilk kez başıma geldiği için bilemedim ne yapacağımım 4 saattir inmesini bekliyorum :(
Sorun çözüldü silip yükledikten sonra sıkıntı kalmadı.

Sorun çözüldü teşekkür ederim.
Origin kütüphanene gel oyuna sağ tıkla Locate Game olacak, ona tıkla. Açılan ekranda oyunun kurulu olduğu klasörü seçeceksin.

Vallahi ben geçen gün ki sorunun aynısını yaşıyorum
steamdan fifa 21 almıştım steamda kütüphanemde duruyor oyun ama originle ilgili sorun yaşıyorum inik değil diye gözüküyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı