Çözüldü FIFA 21 klavye tuşları değişiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

deniz00797

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler, FIFA 21 oynamak istiyorum. Fakat joystickte oynayamadığım için klavyeden oynamak istiyorum. Fakat şöyle bir durum söz konusu oluyor. Ondad a oyuncu değiştirme şut ve orta tuşları otomatik olarak yer değiştiriyor. Yani ayarlarda benim yaptığım şekilde görünmesine rağmen oyun içinde yer değiştiriyor. Düzeltiyorum tekrar giriyorum oluyor, fakat Online girdiğim anda tekrar bozuluyor. Bunun herhangi bir çözümü var mıdır acaba?

Çözüm
Çözüm bulabilen var mı?

Şutu A tuşuna, Pası da D tuşuna alınca düzeldi.

Bir karışıklık olmuyor oyun içi şut gene D tuşu.

FIFA'nın amansız bir hatası.
Kardeşim ben çözdüm. Oyuna girişte seçtiğimiz profil dosyasını silip yeni bir profil oluşturup ayarlardan tekrar tuşları değiştirdiğimde çözüme ulaştım umarım işine yarar.

Kardeşim selam dedigin gibi yaptım ama olmadı profili sıldım ancak tekrardan profılım ortaya cıkıyor biraz daha detaylı anlatır mısın lütfen.

Kardeşim ayarlar kısmından profil seçip profili sil yapman lazım. Eğer oda olmuyorsa belgelerden FIFA 21 dosyasının içinden profile dosyasını bulup silmeyi deneyebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben belgeleri siliyorum profili siliyorum yine işe yaramıyor kafayı yedim. Offline maçta sıkıntı yok, Online maça giriyorum ortayla şutun yeri değişmiş. Alışkın değilim Full yeniliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm bulabilen var mı?

Şutu A tuşuna, Pası da D tuşuna alınca düzeldi.

Bir karışıklık olmuyor oyun içi şut gene D tuşu.

FIFA'nın amansız bir hatası.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı