FIFA 21 nasıl oynanır?

Mahmutab

Hectopat
Selamünaleyküm FIFA 21'e yeni başladım ilk defa futbol oyunu oynuyorum bayağı da sardı :D . Kısa keseceğim sizden istediğim hangi lig de hangi takımlar var falan mesela 10dk juventus, Real Madrid falan aradım :D. Şöyle en iyi takımların hangi ligte olduğunu yazarsanız mutlu olurum. Bir de çalım nasıl atılıyor onu da söyler misiniz? Video da gördüm top falan sektriliyor onlar nasıl yapılıyor? Teşekkürler şimdiden :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Juventus yok maalesef FIFA 21'de. Lisansı PES'e kaptırmış. :D En güçlü takımı direkt söyleyemem ancak ben PSG ile epey iyi oynayabiliyorum. Eğer varsa Gamepad ile oynamanı öneririm. Gerisine cevap veremeyeceğim. Biraz videolu rehber falan lazım. :D

Selamünaleyküm FIFA 21'e yeni başladım ilk defa futbol oyunu oynuyorum bayağı da sardı :D . Kısa keseceğim sizden istediğim hangi lig de hangi takımlar var falan mesela 10dk juventus, Real Madrid falan aradım :D. Şöyle en iyi takımların hangi ligte olduğunu yazarsanız mutlu olurum. Bir de çalım nasıl atılıyor onu da söyler misiniz? Video da gördüm top falan sektriliyor onlar nasıl yapılıyor? Teşekkürler şimdiden :)

Psg çok güzel oldu messinin gelmesi ile, Fransa liginde.

Gerçek FIFA'cılar alt ligden takım alıp Şampiyonlar Ligi'nde koşarlar. Ancak sen yeni başladığın için Premier Lig'den uzak dur. Bayern, PSG gibi ambargo koyacak takımlara yönel ve onlarla alış daha sonra dediğimi yaparak FIFA'nın keyfini dibine kadar yaşa. Bu arada savunma yaparken sakın PES'teki gibi 'hurraa' rakip hücumculara saldırma her maç 6-7 yersin. Top rakipteyken kendine güveniyorsan dal, ama genellikle oyuncuları geriye çekerek rakibi markaja al.

Juventus var fakat sadece logosu ve ismi Juventus değil. Juventus'un ismi Piemonte Calcio'du.
Juventus olarak yok işte. :D Hangi ligde acaba o takım? Ronaldo var mı bir de? Güncel kadro yükleyince Messi PSG'ye geldi ancak Ronaldo gelmedi MANU'ya.

Gerçek FIFA'cılar alt ligden takım alıp şampiyonlar ligi'nde koşarlar. Ancak sen yeni başladığın için Premier Lig'den uzak dur. Bayern, psg gibi ambargo koyacak takımlara yönel ve onlarla alış daha sonra dediğimi yaparak FIFA'nın keyfini dibine kadar yaşa. Bu arada savunma yaparken sakın Pes'teki gibi 'hurraa' rakip hücumculara saldırma her maç 6-7 yersin. Top rakipteyken kendine güveniyorsan dal, ama genellikle oyuncuları geriye çekerek rakibi markaja al.

Hepinize teşekkür ederim. Önerilerinize dikkat ederek oynayacağım. İyi akşamlar dilerim. :)

Geri
Yukarı