Çözüldü FIFA 21 Origin "Upstream_Service_Unavailable" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Mirzaaa

Picopat
Selamlar, EA Play ile FIFA 21 almıştık arkadaşlarla. Oynuyorduk güzel güzel, bugün bir daha girelim dedik bende görseldeki hatayı veriyor. Ne yapmalıyım? Teşekkür ederim.
(edit) 10 bin defa oyna tuşuna bastım ve açıldı ama yine de çözümünü biliyorsanız yazabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• fifa21hata.png
    fifa21hata.png
    363,9 KB · Görüntüleme: 161
Selamlar, EA Play ile FIFA 21 almıştık arkadaşlarla. Oynuyorduk güzel güzel, bugün bir daha girelim dedik bende görseldeki hatayı veriyor. Ne yapmalıyım? Teşekkür ederim.
(Edit) 10 bin defa oyna tuşuna bastım ve açıldı ama yine de çözümünü biliyorsanız yazabilirsiniz.

Bekle kardeshim düzelir

Aynı hata şu an bende de var. İnternette de çözümü yok, yeni bir hata herhalde. Sunucu kaynaklı. Düzeltilecek, bizimle ilgili değil.

Aynı hata şu an bende de var. İnternette de çözümü yok, yeni bir hata herhalde. Sunucu kaynaklı. Düzeltilecek, bizimle ilgili değil.

Serverlar çökmüş durumda hocam düzelecektir gün içinde Twitter'ı takip etmenizi öneririm Origin'in kendi twitterına bakabilirsiniz

(edit) 10 bin defa oyna tuşuna bastım ve açıldı ama yine de çözümünü biliyorsanız yazabilirsiniz.
hocam ben yerel dosyalardan Exe uygulamalardan açtım girdi BF 5 e deneyen isterseniz.

Geri
Yukarı