FIFA 21 Squad Update (FIFA 21 Kadro Güncellemesi - Şubat 2022)

Emeğinize sağlık, başarılı olmuş. Bunun üzerinden güncellemelere devam ederiz.

Ekleriz hocam, ancak genel bir problemimiz var, yeni karşılaştık.

Başka bir platformdan bir arkadaşımız uyardı, buradakiler de aynı sorunla karşılaşmıştır belki.

Şöyle ki, ikinci veya üçüncü sezona geçerken crash hatası alınıyor ve oyundan atıyor. Açıkçası ben daha önce karşılaşmamıştım. Kiralık oyuncular ile ilgili olduğunu düşünüyorum.

Aynı sorunla karşılaşan arkadaşımız varsa yazabilir mi?
Son güncelleme kadrosuyla bir kariyer sezonu yapmadım daha ama önceki sürümlerin birinde ilk sezonda böyle bir hatayla karşılaşmıştım.
@vivirmidas hocam eyvallah bir de sergen yalçın yüz yaması buldum elle gayet iyi bir benzetme olmuş. Onu yapma şansın varsa çok iyi olur. Linki bırakıyorum buraya. Sağ olasın bu arada bayadır çok emek verdin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Son güncelleme kadrosuyla bir kariyer sezonu yapmadım daha ama önceki sürümlerin birinde ilk sezonda böyle bir hatayla karşılaşmıştım.
@vivirmidas hocam eyvallah bir de sergen yalçın yüz yaması buldum elle gayet iyi bir benzetme olmuş. Onu yapma şansın varsa çok iyi olur. Linki bırakıyorum buraya. Sağ olasın bu arada bayadır çok emek verdin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu daha önce denedim, kodları dosyaya işledim ama teknik direktör formalı ve nötr kramponlu gözüküyor. Sadece kariyer başlangıcında bu düzenlemeleri uygularsak sahada Sergen Yalçın profilini görebiliyoruz.

GSaray'ın stadını Amsterdam Arena yaptığın güncellemeyle 2 - 3 sezon kariyer yaptım herhangi bi sorunla karşılaşmadım ama 13.10.2021 güncellemesinde oyunun tuş ayarları sapıttı uzun vade kariyer oynama fırsatım olmadı.

-- Güncelleme --

Forma numarası güncellemelerini yapan @Hg0rN arkadaşımızın paylaştığı dosyanın üzerine hata düzeltmelerini içeren bir güncelleme eklendi.

@süleyman88 arkadaşımızın söylediği Yerson Mosquera oyuna eklendi.

Aynı zamanda 2. sezondan sonra yaşanan oyundan atma problemini tespit edilip düzeltildi.
[Bir oyuncu kiralık olarak oynadığı kulüpten 2. sezon sonu Chelsea'ye dönmek istediğinde kriz çıkıyormuş :) ]

Dosya: Squad Update 27.10.2021

-
Hocam keske erken gorseydim bayagı mac yapmistim. Bundan sonra daha guncelleme gelir mi?

Ben küçük boyutlu dosya diye o siteyi rastgele yazmıştım, özür dilerim cezaya sebebiyet verdiğim için.

İlk olarak belirteyim, 179731 numaralı ID David Cabrera'ya ait, siz Teixeira için oyuncu yüzü yüklediğinizde bu oyuncuda gözükecek. Miniface paketi de var mı eklediğiniz yamada?

Cheat Table üzerinden Oyuncu ID'sini değiştirmeden sadece Head Asset ID numarasını değiştirip deneyin, yine olmazsa hazırladığım kadro dosyasındaki Teixeira'yı silip Cabreraya ait ID ile yeniden oluşturulur. Ancak söylediğim gibi miniface problemi olur o zaman da.
Alex Teixeira'nın yüz yamasını tekrar yüklemeyi denedim. Bu kez Head Asset ID, Head Variation ve Head Class Code rakamlarını değiştirip denedim ve oldu. Gerçek yüz olunca daha hoş oluyor. Aynı duruma düşen arkadaşlar için burada belirtmek istedim.

Fifa 2022 almak istemiyorum. Zaten oyunu çok az oynuyorum. Son güncellemeyi ilk sayfaya ekleme şansınız var mı? Sıfırdan kuracağım daha önceki güncellemeleri kurmadım. Oyunum Steam den alınma. Sorun yaşamam dimi?

Fifa 2022 almak istemiyorum. Zaten oyunu çok az oynuyorum. Son güncellemeyi ilk sayfaya ekleme şansınız var mı? Sıfırdan kuracağım daha önceki güncellemeleri kurmadım. Oyunum Steam den alınma. Sorun yaşamam dimi?

Bildiğiniz üzere konu ve mesaj düzenlemeleri sınırlı, bu yüzden ilk mesaja yeni metin eklenemiyor. Keşke konularda ilk mesajlara düzenleme özelliği verilse. Böylece konu içi duyurular daha başarılı yapılır.

Sadece tek bir dosya olarak son güncellemeyi indirip ilk sayfadaki basit kurulum adımını gerçekleştiriyorsunuz. Genelde offline kullanıcıları için sorunsuz ancak online oynuyorsanız bu düzenlemeyi eklemeden önce daha önceki kadro dosyanızı yedekleyin her ihtimale karşı. İyi oyunlar.

Moderatörlerden rica ettim en son güncelleme ilk sayfaya taşındı.

Son düzenleme:
@vivirmidas Hocam Fifa 21 Online bağlanınca kadrolar bozuluyor yine tek başıma klasik maç yapsam da. Offline için X tuşuna basıyorum kadro yükleyince sıkıntı yok, ama bazen unutuyoruz ya tekrar bozuluyor devamlı uğraştıracak mı? Ben oyunu direkt Offline moduna alamaz mıyım bu kargaşayı yaşamamak ve hata almamak için? Hadi ben biliyorum kadro yükleme ve Offline sorgusunda Offline seçmeyi ama ailem biri oynarsa bilemez. Hatta menejer açınca orada da mı bozulur şimdi Online alınca?

Geri
Yukarı