FIFA 21 Yön Tuşlarında Takılma

AloneMan02

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Gıda Mühendisi
Merhaba.
Fifa 21’de FUT modunda maç yaparken top bazen boşta kaldığında benim oyuncum kendi kendine boş koşuyor. L1 veya sağ analog da fayda etmiyor 3 saniye takılı kalmış gibi koşuyor, sonra düzeliyor. Ama sadece boşta kaldığında. Mesela direkten döndüğünde, defanstan döndüğünde oluyor. Oyuncu değiştiremiyorum ve beni sinir ediyor. Bu sorundan dolayı çok gol yedim çünkü defans yapamıyorum. Yardım edebilecek olan varsa sevinirim. Büyük ihtimalle oyundan kaynaklı.

Tamamen ping ile alakalı. Pinginiz diğer oyunculara göre fazla olduğundan dolayı o sorunu yaşıyorsunuz. Bizim yapabileceğimiz bir şey yok. EA'nın TR sunucusu açması lazım bunun için.

Sadece FUT modunda oluyorsa uploadında sıkıntı olabilir.
Upload hızı 5 e yakın hocam ayrıca fifa 20 ye kadar böyle bir sorun hiçbir zaman olmadı.
Tamamen ping ile alakalı. Pinginiz diğer oyunculara göre fazla olduğundan dolayı o sorunu yaşıyorsunuz. Bizim yapabileceğimiz bir şey yok. EA'nın TR sunucusu açması lazım bunun için.
Ping ile alakalı olduğunu sanmıyorum benden daha yüksek ping ile oynayablar var. Araştırdım ama bu sorunu yaşayan pek yok.
Senin kolla alakalı sorunun veya oynanışla alakalı durumun. Bence oyunu kaldır bir daha kur.
Deneyeceğim hocam.

Eğer kablosuz bir Gamepad kullanıyorsanız pilleri kontrol edin yeni pil takın derim aynı sorun bende de vardı Logitech F710 kullanıcısıyım pilleri değiştirdim düzeldi.

Geri
Yukarı