Çözüldü FIFA 22 elle oynama nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ooredoo

Decipat
Kariyerde elle müdahale olduğunda faul olmasını istiyorum ana ayarı bulamadım görsel veya detaylı şekilde yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kariyerde elle müdahale olduğunda faul olmasını istiyorum ana ayarı bulamadım görsel veya detaylı şekilde yardımcı olur musunuz?
Oyun bende yok ama playstation cafede oynadığımdan hatırladığım kadarıyla kamera ayarlarının yapıldığı sekmeden sağ tarafa doğru gidin oyun ayarları olması lazım oradaydı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun bende yok ama PlayStation Cafe'de oynadığımdan hatırladığım kadarıyla kamera ayarlarının yapıldığı sekmeden sağ tarafa doğru gidin oyun ayarları olması lazım oradaydı.

Hepinize teşekkür ederim kariyer bölümünden değil de oyun özelleştirme bölümünden yapılması gerekiyormuş hallettim sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı