FIFA 22 için FIFA 23 modu var mıdır?

TheDarkKnıght

Decapat
Daha fazla  
FIFA 22 için FIFA 23 modu var mı veya yapılır mı? Aynı böyle kariyer modu falan olur mu? Malum oyun 700TL.

Online oynamıyorsanız satın almak anlamsız zaten. Menüleri vs. değiştirip piyasaya veriyorlar. Yeni oyunun çıkışından 5-6 ay öncesinde zaten baya ucuzluyor fiyatı. Mod sorunuza cevap olarak, yapılmaz.

Ben pek ihtimal vermiyorum bence indirim bekle 600tl olan fıfa 22 yi indirim ile 96tl ye aldım 3 ay önce bana fıfa 22 sahibi olacaksın deseler inanmazdım

Ben pek ihtimal vermiyorum bence indirim bekle 600TL olan FIFA 22'yi indirim ile 96TL'ye aldım 3 ay önce bana FIFA 22 sahibi olacaksın deseler inanmazdım.

Hocam siz ben olabilir misiniz? Çünkü ben de bundan 2-3 ay öncesine kadar hiçbir FIFA oyununu alacağımı düşünmezdim.

Ben Ultimate Team beceremediğimden oynayamıyorum zaten pek. Ben forma değişikliği, kadro değişikliği için demiştim.

Ben pek ihtimal vermiyorum bence indirim bekle 600TL olan FIFA 22'yi indirim ile 96TL'ye aldım 3 ay önce bana FIFA 22 sahibi olacaksın deseler inanmazdım.

Bende Steam yaz indiriminden almıştım o yoksa alamazdim ondan sordum. Ha bir de yaz sonuna kadar aman aman indirim olmuyor sadece yeni oyunun çıkmasına yakın bir zaman kaldığı için oluyor.

Ben Ultimate Team beceremediğimden oynayamıyorum zaten pek. Ben forma değişikliği, kadro değişikliği için demiştim.
Onların modu çıkıyor. Yeni formalar vs. tabi resmi oyunun yerini tutacak kalitede olmuyor.

Aslında bu yıl PC için yeni bir sürüm geliyor. Keşke 22 yerine 23 alsaydım diyorum ben. Umarım 22 gibi çok iyi indirime girer.

Aslında bu yıl PC için yeni bir sürüm geliyor. Keşke 22 yerine 23 alsaydım diyorum ben. Umarım 22 gibi çok iyi indirime girer.
Hocam al benden de o kadar. Ultimate Team aşkım depreşmese almayacaktım 22 yi. Şimdi bu fiyatla 23 almak imkansız gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…