FIFA 22 kutulu versiyon ne zaman gelir?

Doğukan Çelik

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Ofis Elemanı
Herkese iyi forumlar diliyorum. 1-2 gün önce de FIFA 22 ile ilgili bir konu açmıştım. Yorum yapan arkadaşlara buradan teşekkürlerimi iletiyorum. DurmaPlay'den ön sipariş olarak almıştım. Ve bu kadar gecikme sonucunda ön siparişimi iptal ettirdim ve iade aldım. Kendimce cezalandırmak istedim doğrusu. Oyunu hem ön siparişe açıp hem de oyunun keyini oyunun çıkış tarihi ile aynı anda yollamak bence saçmalık. Ayrıca adı üzerinde ön sipariş oyunun keyi elime 1-2 gün önceden ulaşmayacaksa ön siparişten almamın ne anlamı kaldı. Soruma gelecek olursam FIFA 22 kutulu versiyonunu almayı düşünüyorum sizce Vatan Bilgisayar'a ya da MediaMarkt'a kutulu versiyon 1 Ekim günü gelir mi?

Hocam 1 Ekim'de gelmesi imkansız bence. Kutulu için 1 ay falan beklersiniz diye düşünüyorum bide kutulu hali çok pahalı oluyor göz önünde bulundurmak lazım.

Hocam 1 Ekim'de gelmesi imkansız bence. Kutulu için 1 ay falan beklersiniz diye düşünüyorum bir de kutulu hali çok pahalı oluyor göz önünde bulundurmak lazım.

Fiyatı konusunda çok haklısınız geçen sene kutulu alacaktım FIFA 21i ancak 650 TL gibi bir fiyatı vardı ve key almak zorunda kaldım. Ama şöylede bir durum var ben FIFA'yı 16'dan beri 20'ye kadar kutulu aldım ve oyunun çıkış tarihinde Vatan Bilgisayar şubelerinde oluyordu. Tabi şimdi pandemi var bunu da göz önünde bulundurmak lazım.

Geri
Yukarı