FIFA 22 ne zaman indirime girer?

FIFA 22 ne zaman indirime girer? Girerse kaç TL olur? Alınır mı?

Yakın zamanda indirime girdi fakat tekrar yaz indiriminde gireceğini düşünüyorum. Çünkü FIFA 21 geçen sene yaz indiriminde indirime girmiş bence FIFA 22 de girer. Bu yıl yaz indirimi 23 Haziran - 7 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. Bekleyip öğrenicez. Bu gibi tahminler yapabilmek için https://steamdb.info/ sitesini kullanabilirsiniz. (Kendi çıkarımım)

Ben de indirimi kaçırdım. Uzun bir süre takip ettim indirim olur mu diye sonrasında bıraktım yaz indirimine kadar olmaz diye. Sonuç kaçırdım indirimi. Girerse alınır, girmezse FIFA 17 devam. Zaten yeni futbolcuları da hiç beğenmiyorum bu yüzden 5 yıldır FIFA almadım. 😃

Ben de indirimi kaçırdım. Uzun bir süre takip ettim indirim olur mu diye sonrasında bıraktım yaz indirimine kadar olmaz diye. Sonuç kaçırdım indirimi. Girerse alınır, girmezse FIFA 17 devam. Zaten yeni futbolcuları da hiç beğenmiyorum bu yüzden 5 yıldır FIFA almadım.
Fifa 17 PC için bulamadım bulduklarım da çok pahalı, serinin en iyi oyunu diyolar 17 ve 18 oynayamadım ben malesef.

Ben de indirimi kaçırdım. Uzun bir süre takip ettim indirim olur mu diye sonrasında bıraktım yaz indirimine kadar olmaz diye. Sonuç kaçırdım indirimi. Girerse alınır, girmezse FIFA 17 devam. Zaten yeni futbolcuları da hiç beğenmiyorum bu yüzden 5 yıldır FIFA almadım. 😃

FIFA 17'den sonrası full aynı gibi tek farkı hafif grafik değişimi ve saha görünümü.

Geri
Yukarı