FIFA 22 offline modda açılmıyor

Kaanrou

Centipat
Daha fazla  
Selam. FIFA 22'de kariyer modunda sistemsel olarak kurgulama yapılamadığından ötürü Premier lig hariç neredeyse takımlar transfer yapmıyor. Örneğin Kayserspor'u alıp 2 sezon oynadığınız zaman takımınız gitgide kaliteli oyunculardan oluşmaya başlıyor. Ancak bu 2. sezonun sonunda Fenerbahçe Altay'ı satıyor çok düşük overalli bir kaleci oynatıyor veya sağ bek almak yerine stoperi sağ bek oynatıyor. Ben de buna bir çözüm aradım. Hayal dünyamda gerçekçi transferler yaptırmak istedim Türkiye'deki takımlara. Cheat table isimli, sanırım Cheat Engine uzantılı bir uygalama keşfettim. Kariyer modunda transferlerin nasıl yapılacağını da öğrendim. Yapamadığım tek şey FIFA'yı offline modda başlatamıyorum. Steam'i çevrim dışı moda alıyorum başlatmıyor, EA Games App'i GO offline yaparak offline moda alıyorum, oyunu başlatmıyor. Oyunu başlatana kadar internetle olan bağımı kesmeden çevrim içi başlatıyorum daha sonra cihazın Wi-Fi'sini kapatıp kendimce offline yapmaya çalışıyorum ki başarıyorum. Bu sefer de takvimde ileri tarihe gidince oyundan atıyor. Var mı bir çözüm önerebilecek? Abi ilk defa yaşıyorum böyle bir olayı. Steam veya EA Games App FIFA'yı offline başlatmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı