Oyun FIFA 22 Steam'de 96TL!

Ekstra indirim olmuyor EA Play ile denedim ben bizzat aldım sonra iade ettim EA Play sadece indirimde olmadığı zaman %10 uyguluyor!

Ben sadece kariyer modu için alıyorum. Kariyer moduna transfer yamaları yaparak oynama süresi gerçekten uzun süre gidebiliyor.

Melivora patch cak forma yamasi da var guncel transferler de var FIFA 22 oldu sana 23.
TR ekonomisi neler yaptırtıyor

@Artoria Pendragon kariyer için FIFA değil de FM alınır bence FM deyasadigim zevki hiç bir oyunda yaşamamıştım hele o Vanarama kariyerinde hâlen daha transfer ettiğim oyuncuları ve kadromun ilk 11i ezberimdedir

@Artoria Pendragon kariyer için FIFA değil de FM alınır bence FM deyasadigim zevki hiçbir oyunda yaşamamıştım hele o vanarama kariyerinde hâlen daha transfer ettiğim oyuncuları ve kadromun ilk 11i ezberimdedir.

FM bana fazla detaylı geliyor sadece kariyer modunu oynuyorum ve sırf bu mantık için simüle etme olayı düzgün olan başka oyun var mı emin değilim. FM'ye bir türlü alışamamıştım.

FM bana fazla detaylı geliyor sadece kariyer modunu oynuyorum ve sırf bu mantık için simüle etme olayı düzgün olan başka oyun var mı emin değilim. FM'ye bir türlü alışamamıştım.

En iyi futbol simülasyonu detaylı olandır ya gercek stsl simülasyonu gibi

Ben 100 liraya almıştım originden, güzel oyun.

Ee tabii öyledir de ben biraz daha basite kaçıyorum sanırsam. o kadar fazla detayı nasıl yapacağımı, kullanacağımı çözemiyorum.

Hocam al Anadolu'yu getir kariyer yapmıs 35 yasındakı futbolcuları olmazsa bas istifayı gercekte de böyle yapıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…