FIFA 22 tam ekran olmuyor ve düşük FPS'te çalışıyor

İşletim sistemi
Windows 11

berkayagan99

Hectopat
Yer
İstanbul
RAM
16 GB 3200 MHz
Ekran kartı
GTX 1050Ti 4GB
İşlemci
i7 8750h
Xbox Game Pass ile EA Play üzerinden FIFA 22 indirdim, ancak oyun hem tam ekran olmuyor hem de 7-8 FPS çalışıyor. NVIDIA Denetim Masası üzerinden her şeyi denedim, GeForce Experience üzerinden her şeyi denedim ancak oyun bir türlü ekran kartı üzerinden çalışmadı. Ekran kartı kullanımı %0 olarak gözüküyor. Başka oyunlarda sıkıntı yaşamadan 60-70 FPS oynayabiliyorum. Bu konuda yardım edebilecek birisi var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    124,3 KB · Görüntüleme: 75
  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    61,6 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleyen: Moderatör:
222.jpg
111.jpg

Bilgisayarınızda arkaplanda ne kadar çok uygulama çalışırsa o kadar çok sorun yaşama ihtimaliniz artar. Kullanmadığınız, gereksiz programları kapatın. Oyun ayarlarından "Tam Ekran" seçeneğini seçip açın oyunu. Alternatif olarak "Kenarsız Pencere Modu" seçeneğini deneyin. Eğer hâlâ oyun tam ekran olmuyorsa oyun açıkken "Alt+Enter" tuş kombinasyonunu deneyin. Umarım çözüm olur.

Eki Görüntüle 1426184Eki Görüntüle 1426185
Bilgisayarınızda arkaplanda ne kadar çok uygulama çalışırsa o kadar çok sorun yaşama ihtimaliniz artar. Kullanmadığınız, gereksiz programları kapatın. Oyun ayarlarından "Tam Ekran" seçeneğini seçip açın oyunu. Alternatif olarak "Kenarsız Pencere Modu" seçeneğini deneyin. Eğer hâlâ oyun tam ekran olmuyorsa oyun açıkken "Alt+Enter" tuş kombinasyonunu deneyin. Umarım çözüm olur.
Bahsettiğiniz bütün seçenekler halihazırda seçilmiş durumda. "Alt+Enter" da bir değişiklik göstermiyor.

Geri
Yukarı