FIFA 22 Türkçe spiker

Biraz boş yapmışsın, hatta biraz değil bayağı boş yapmışsın. Dünyada en çok PES 21 oynayan ülke olmakla beraber Birleşik krallık ve ABD'den sonra en çok FIFA 21 oynayan ülkeyiz, en çok kıl olduğum insan tiplemesi "Türkiye'de herkes korsan oynuyor o yüzden destek yok ve kimse oyun oynamıyor eveveve."

Evet, hatta maç sonlarında, devre aralarında Erman Toroğlu&Ender Bilgin ikilisi maçlar hakkında değerlendirme yapacaklarmış. Bahsini geçirdiğimiz oyunun, FIFA serisiyle uzaktan yakından bir alakası, bağı yok. Boşuna beklemeyin yani.

FIFA serisi için Türkçe spiker biraz hayal, hatta yakında ben TR dil desteğini de kaldıracaklarını düşünüyorum. Zira yan fabrikası çıkıyorken kimse bu saatten sonra 420₺ verip FIFA almaz.
FIFA Türkiyede oldukça satın alınan bir oyun diye biliyordum. Ayrıca oyun birkaç ay içinde 200 TL civarına düşüyor.

Biraz boş yapmışsın, hatta biraz değil bayağı boş yapmışsın. Dünyada en çok PES 21 oynayan ülke olmakla beraber Birleşik krallık ve ABD'den sonra en çok FIFA 21 oynayan ülkeyiz, en çok kıl olduğum insan tiplemesi "Türkiye'de herkes korsan oynuyor o yüzden destek yok ve kimse oyun oynamıyor eveveve."
Sağlam bir kaynak verir misin bize rica etsem.

Geri
Yukarı