FIFA 22 Ultimate loyalty Edition Steam'de yok

44Nihat07

Kilopat
FIFA 22 alacağım ve FIFA 21'e de sahip olduğum için Origin'de %10 indirimim oluyor Ultimate Edition'da. Birkaç gün öncesine kadar Steam'de de var idi indirimim ama şu an gözükmüyor. Steam desteğe yazdığımda ise kopyala yapıştır cevaplar verdiler (indirimler belirli günlerde yaparız, bizi takip edin tarzı). Bu Ultimate loyalty Edition FIFA 22'yi nasıl Steam'den alabilirim? FIFA 21'i de Steam'den almıştım.

Dostum ben ea'ye yazdım ea playle loyalty discountın beraber kullanılmadığını söylediler
Dostum ben ea'ye yazdım ea playle loyalty discountın beraber kullanılmadığını söylediler

Dostum ben EA'ye yazdım EA Play'le loyalty discountın beraber kullanılmadığını söylediler.
Dostum ben EA'ye yazdım EA Play'le loyalty discountın beraber kullanılmadığını söylediler.

Origin üzerinden dolaylı şekilde kullanılıyor. En azından bende oldu. Xbox Game Pass ile gelen EA Play ile Origin'i bağlayınca %10 + %10 indirim ile Ultimate Edition 560 yerine 440 civarı oldu.

Doğru diyorsun şimdi bakınca gördüm. Acaba steam'e gelecek mi bu loyalty işi steamden alırsam puan kazanacağım ondan steamden almak istiyorum ama bu loyalt discount işi kafamı karıştırıyor.

Geri
Yukarı