FIFA 22 Ultimate Team'de nasıl gelişilebilir?

Yusufhecnopat

Hectopat
FIFA 22 Ultimate Team'de nasıl gelişebilirim? Arkaşlar sizce yeni başladım fazla bir bilgim yok, Ultimate Team'da karşıma gelen oyuncularda hep 90'lık oyuncılar var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyledir hocam Fifa oyunları. Genelde oyun çıktıktan 3-4 aya kalmadan herkes ilah oluyor afedersiniz.

Görevleri tamamlamaya çalışın arada güzel kartlar olabiliyor. Onun haricinde internetten ucuz ama kuvvetli kartları araştırabilirsiniz.

Opsiyonel olarak botlar ile oynayarak 1 - 2 hafta içerisinde ortalama bir takım kurabilirsiniz.

Böyledir hocam FIFA oyunları. Genelde oyun çıktıktan 3-4 aya kalmadan herkes ilah oluyor afedersiniz.

Görevleri tamamlamaya çalışın arada güzel kartlar olabiliyor. Onun haricinde internetten ucuz ama kuvvetli kartları araştırabilirsiniz.

Opsiyonel olarak botlar ile oynayarak 1 - 2 hafta içerisinde ortalama bir takım kurabilirsiniz.

Hangi zorlukta oynamalıyım sizce pek iyi oynayamıyorum.

Profesyonel ödül ve kolaylık açısından ideal.

Ama pek bir tecrübeniz yok ve yine de iyi kötü ödül kazanmak istiyorsanız Semi-Pro tercih edin derim.

Futbolcu dedinizya onlara nereden bakabilirim bilmiyorum önerebilirmiiniz oradan bakayım az para ama güçlü olan.
Ha, hemen atayım.

Hocam ne hikmetse eskisi gibi Ultimate Team siteleri kalmamış.

Şöyle ufak önerilerde bulunayım size:

Kaleci - Başlangıçta önceliğiniz olmasın.
Defans - Süratli ve fiziği yerinde savunmalar seçin. Fiyatları biraz tuzludur.
Orta Saha - Pas atmayı bilen, ne yavaş ne süratli topçular olsun. Ofansif orta saha tercih edecek olursanız nispeten genç, şut atmayı bilen orta sahalar deneyin. James Maddison efsanedir mesela.
Forvet - Sürat ve güç. Yıllardır FIFA'yı domine esen oyuncuların ana özellikleri.

Son düzenleme:
Ha, hemen atayım.

Hocam ne hikmetse eskisi gibi Ultimate Team siteleri kalmamış.

Şöyle ufak önerilerde bulunayım size:

Kaleci - başlangıçta önceliğiniz olmasın.
Defans - süratli ve fiziği yerinde savunmalar seçin. Fiyatları biraz tuzludur.
Orta saha - pas atmayı bilen, ne yavaş ne süratli topçular olsun. Ofansif orta saha tercih edecek olursanız nispeten genç, şut atmayı bilen orta sahalar deneyin. James maddison efsanedir mesela.
Forvet - sürat ve güç. Yıllardır FIFA'yı domine esen oyuncuların ana özellikleri.

Hiçbir site yokya öyle kafam karışır böyle :D cahilim biraz kusura bakamyın. James maddison u aldım.

Son düzenleme:
Hiçbir site yokya öyle kafam karışır böyle :D cahilim biraz kusura bakamyın. James maddison u aldım.
Kusura bakmayın pek yardımcı olamadım. Şimdilik elinizdeki oyuncularla para kazanmaya bakın. Görevleri tamamlayın bedava paketler kazanacaksınız. Paketlerden çıkan güzel bir şeylerden başlar adım adım sizi yukarılara çıkaracak bir takım oluşturursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı