FIFA 22 vs. Rust

RUST MI FİFA 22 Mİ ?

• Oy verenlerin toplamı
    9

254182

Hectopat
Krallar selam. Daha önce FIFA 19 vs. oynamıştım Rust hiç oynamadım ve arkadaş çevremde Rust için pek yok. Online oyunlardan zevk alan birisiyim hayatta kalma oyunlarını da ne bileyim pek sevmem fakat Rust'ın bir ismi var fifanında öyle. Sizce 170 lira bütçe ile indirimde Rust mı almalıyım FIFA 22 mi? Başka oyun tavsiyesi olan da yazabilir ama bu 2 oyun arasından bana seçim önerisi sunarsa boş geçmezse seviniirm. Bende olan oyunları aşağıya bırakıyorum önerileriniz amacıyla. (story mod oyunlar önermeyin lütfen Online şart.)

Dosya Ekleri

• ff.png
    ff.png
    60,2 KB · Görüntüleme: 31
Hocam pek bilgim yok ama sanırım FIFA oyunlarının çevrimiçi modlarını oynarken ödeme yapmazsanız fazla ilerleyemezsiniz. Bu konuda bilgili birileri yorum yaparsa iyi olur. Beraber Rust oynayacak arkadaşınız olsa çok eğlenceli olabilirdi fakat tek başınıza da eğlenebilirsiniz. Oyuncu topluluklarında arkadaş bulup beraber oynayabilirsiniz. Benim oyum Rust'a gidiyor.

Rust arkadaşınız yoksa pek eğlenemezsiniz diye düşünüyorum. O yüzden ben Fifa tavsiye ederim. Kariyer yapılabilir , FUT Champions ile uğraşılabilir. Arada alırsınız herhangi bir takımı online maç atarsınız rakiplerle. Ama arkadaşınız varsa Rust kesinlikle.

Rust'ın ismi var diye sizin seveceğiniz anlamına gelmiyor. Hayatta kalma oyunlarından hoşlanmıyorum demişsiniz. Boşuna o kadar para vermeye gerek yok. FIFA 22 ise bilindik sadece futbol oyunu. Nereye kadar oynatır belli olmaz. İkisi arasından seçimin Rust olması gerekir. Fakat dediğim gibi sevmediğiniz türe para gömmeye gerek yok. Ayrıca arkadaş ortamı şart denebilir o oyunda.

170TL'ye birden fazla uygun fiyatlı oyun alarak çok daha fazla keyif alabilirsiniz. Mesela Hades buna bir örnek. Onun gibi kaliteli uygun fiyata birkaç oyun alınabilir. Hem çeşit olur, hem de tek bir oyuna parayı bağlamamış olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı