FIFA 23 alınmalı mı?

Yer
Hatay/Antakya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 LAPTOP GPU i7-13650HX CPU 16GB 4800MHZ DDR5 RAM 512GB NVMe M.2 SSD
Merhaba şu an 1 yıllık Xbox Game Pass aldım. Ancak daha sonrasında yenilemem sanırım. Şu an FIFA 23 175 TL bildiğiniz gibi. Şimdiden alınır mı? Ne kadar zam gelir 1 yıla bir fikir verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ea football 24 çıkacak yakın zamanda o yüzden bu kadar indirim oldu tekrar olacağını sanmam. Son Fifa oyunu olduğu için almanızı öneririm hem özel bir hatıra olabilir hem de yeni çıkacak oyun berbat olursa bundan devam edebilirsiniz. Büyük bir kur değişimi olacak deniyor şuan dolar 10 liraya sabit ve 25 olacak diyorlar. Ne kadar doğru bilmem ama eğer doğruysa ne alsanız kar bence.

Merhaba şu an 1 yıllık Xbox Game Pass aldım. Ancak daha sonrasında yenilemem sanırım. Şu an FIFA 23 175 TL bildiğiniz gibi. Şimdiden alınır mı? Ne kadar zam gelir 1 yıla bir fikir verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Alınabilir.

Fiyat güzel fakat sonradan sıkıyor haberiniz olsun benim kendi hesabımda vardı fakat çok fazla futbol meraklısıda olsan sıkıyor ben 2 aydır girmiyorum oyuna hatta daha fazla.

Ultimate Team için alacaksanız rakiplere kadro olarak yetişmek için günde 2-3 saat sadece grind yapmanız gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı