Çözüldü FIFA 23 düşük FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kbkbrt

Hectopat
Daha fazla  
Oyun nedensizce bir anda 30 35 FPS arasında kaldı hem menüde hem oyun içinde. Oyunu silip tekrar yükledim fakat bir işe yaramadı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dostum bugün sabah artık gına geldi biraz daha araştırdım ve bu adımları izledim düzeldi diyebilirim 130 civarı FPS almaya tekrar başladım denemeni öneririm @kbkbrt

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dostum bugün sabah artık gına geldi biraz daha araştırdım ve bu adımları izledim düzeldi diyebilirim 130 civarı FPS almaya tekrar başladım denemeni öneririm @kbkbrt

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Çok sağol. Teşekkür ederim işe yaradı.

Arkadaşlar Sistemim 11900K, RTX 3070 oyunu 3-5 gün öncesine kadar Ultra ayarlarda sorunsuz oynayabiliyorken şu an açtığımda arkadaşta olduğu gibi 30-35 FPS alıyorum. Araştırdım hiçbir şey bulamadım muhtemelen optimazasyon sorunnu güncellemeyle çözüceklerini ümit ediyorum. Siz çözebildiniz mi? Kbkbrt?
Arkadaşın attığı videodan düzelttim.

Sorun dün yoktu fakat yine aynı sıkıntı oluştu sende de aynı durum oluştu mu?

Çok sağol. Teşekkür ederim işe yaradı.

Arkadaşın attığı videodan düzelttim.

Sorun dün yoktu fakat yine aynı sıkıntı oluştu sende de aynı durum oluştu mu?
Oluştu antichat işlemini yaptım sadece tekrar düzeldi sanırım güncelleme gelene kadar bozuldukça bu adımları izleyeceğiz

arkadaşlar intel 11. nesil işlemci 16 gb ram 3050 nvidida geforce rtx ekran kartım var daha önce rahat rahat oynayabılıyodum fifa 23 ü şuan 10-20 fps nerdeyse ve drop yiyorum nedeni nedir yardıı olurmusunuz

yukarıdaki videoda bulunan tüm adımları uyguladım ama i712700 3060 sistemde hala oyunu oynayamıyorum. çıldırmak üzereyim yok mudur bu işin net bir çözümü?

Yukarıdaki videoda bulunan tüm adımları uyguladım ama i712700 3060 sistemde hala oyunu oynayamıyorum. Çıldırmak üzereyim yok mudur bu işin net bir çözümü?

Gerçekten saçmalık ya bende de aynı şekilde 30-35FPS üstü çıkmıyor oyuna bir güncelleme gelmiş sanırım ondan sonra olmuş bu ve hala çözümü yok, muhtemelen yeni bir güncelleme getirmelerini beklemekten başka şansımız yok gibi

Geri
Yukarı