Çözüldü FIFA 23 ekranda gamepad ikonu gösterme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cengizovic

Hectopat
Arkadaşlar FIFA oynarken ekranda sağ üst köşede gamepad ikonu nasıl gösteriliyor? Hangi tuşa bastığını falan gösteriyor ya? Emre kayıt gibi yayıncılarda gösteriyor bende açmak istiyorum birkaç durum için de acaba nasıl açıldığını bilen var mı?

1678167638809.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam FIFA 23'te getirilen bir özellik. Hem PC hem PS4'te var ama FIFA 22'de yok. Oyun ayarlarına giriyorsun>görsel>En aşağıdaki seçenek>Orada giriş yönlendirmesi diye bir yer var. Orada yalnızca girişi seçeceksin.

Çözüldüyse çözüldü olarak işaretler misin reis?
Hocam FIFA 23'te getirilen bir özellik. Hem PC hem PS4'te var ama FIFA 22'de yok. Oyun ayarlarına giriyorsun>görsel>En aşağıdaki seçenek>Orada giriş yönlendirmesi diye bir yer var. Orada yalnızca girişi seçeceksin.

Çözüm

Foruma bakmadan kendim bu ayarı bulup çözmüştüm. Teşekkürler yine de. İşaretliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı