FIFA 23 fare imleci görünüyor ve kasıyor

darkkaos91

Kilopat
FIFA 23 DualSense ile akıcı şekilde oynarken bir anda mouse imleci çıkıyor ortaya ve oyun inanılmaz kasma yapıyor. Görüntü de hafif bulanıklaşıyor, sonra ekranı küçültüp büyütüyorum düzeliyor biraz zaman sonra tekrar aynısı oluyor, tekrar küçültüp büyütüyorum düzeliyor. Nasıl çözebilirim?

FIFA 23 DualSense ile akıcı şekilde oynarken bir anda mouse imleci çıkıyor ortaya ve oyun inanılmaz kasma yapıyor. Görüntü de hafif bulanıklaşıyor, sonra ekranı küçültüp büyütüyorum düzeliyor biraz zaman sonra tekrar aynısı oluyor, tekrar küçültüp büyütüyorum düzeliyor. Nasıl çözebilirim?
Küçültüp büyütüyorumdan kastın pencere haline getirip tam ekran mı yapıyorsun

Kanka laptopta oynuyorum bende de oluyor fareyi söküp touch padi de kapatıyorum masaüstünden oynuyorsun oyunu oynarken fareyi sökersen en garanti çözüm.

Evet o şekilde yapınca kendine geliyor düzeliyor sonra tekrar aynısı oluyor bir süre sonra tekrar düzeltiyorum tekrar aynısı derken maç bitene kadar öyle yapıyor.
Fifada değilde farkı oyundada başıma geldi ayarlardan sadece tam ekran yap tam ekran pencereli değil ve vsync var ise kapat çözülmesi lazım

FIFA'da değil de farkı oyundada başıma geldi ayarlardan sadece tam ekran yap tam ekran pencereli değil ve V-Sync var ise kapat çözülmesi lazım.

Deneyeceğim hocam.

FIFA'da değil de farkı oyundada başıma geldi ayarlardan sadece tam ekran yap tam ekran pencereli değil ve V-Sync var ise kapat çözülmesi lazım.

Şu an kontrol ettim tam ekran mod zaten fakat 60 FPS olarak sınırlamışım oyunu onu kaldırdım o bir sorun yapmış olabilir mi? Masaüstü ve Steam yazılarının görüntüsü bile bozulmuş anlamadım gitti.

Deneyeceğim hocam.

Şu an kontrol ettim tam ekran mod zaten fakat 60 FPS olarak sınırlamışım oyunu onu kaldırdım o bir sorun yapmış olabilir mi? Masaüstü ve Steam yazılarının görüntüsü bile bozulmuş anlamadım gitti.
evet siteminiz gördüğüm kadarı ile baya iyi 200 vericek potansiyeli var iken siz 60 a zorluyosunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı