FIFA 23 kariyer modunda maçlar nasıl izlenir?

Algos3434

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, sosyal medyadaki içerik üreticilerinden gördüğüm kadarıyla kariyer modunda maçı takımı kontrol etmeden sadece teknik direktör gibi izleyebiliyoruz. Nasıl yapıldığını bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam onlar şöyle yapıyorlar: Dostluk maçında takım seçme ekranında veya maç başladığında senin açabildiğin takım seçme ekranında gamepad simgesini ortaya alıyorlar. O zaman 2 takımı da yapay zeka oynatıyor.

Merhaba, sosyal medyadaki içerik üreticilerinden gördüğüm kadarıyla kariyer modunda maçı takımı kontrol etmeden sadece teknik direktör gibi izleyebiliyoruz. Nasıl yapıldığını bilen var mı?

Hocam maçı simule ete basıyorsunuz ama hızlı simule et e değil diye biliyorum hocam. Eğer bahsettiğiniz şeyi doğru anladıysam tabii.

hocam dediğiniz dostluk maçı için doğru ama kariyerde bu arkadaşlar nasıl yapıyor anlamadım gamepad kalmak zorunda diyor oyun

hocam benim söylemek istediğim stadın içinde normal oyun oynanıyor ama bizim takımımızıda yapay zeka oynuyor simüle değil yani izleyici gibiyiz.

Hocam dediğiniz dostluk maçı için doğru ama kariyerde bu arkadaşlar nasıl yapıyor anlamadım gamepad kalmak zorunda diyor oyun

Hocam benim söylemek istediğim stadın içinde normal oyun oynanıyor ama bizim takımımızıda yapay zeka oynuyor simüle değil yani izleyici gibiyiz.

Hocam siz sanki gerçek maçmış gibi izlemek istiyorsunuz anladığım kadarıyla ben öyle bir şey yok diye biliyorum hocam ama tabii emin değilim.

Hocam FIFA 23 de şöyle izliyorsun:
1)maç kadrosuna normalde yedek olan bir oyuncuyu koy.
2)maça başlama ekranında en sağda özellikler yazar orada oyuncuya kilitlen seçeneği var. Oradan koyduğun yedek oyuncuya kilitlen.
3) oyna seçeneğine basıp oyuna başla ve oyun başlar başlamaz kilitlendiğin oyuncuyu çıkarıp yerine başka oyuncu koy.
Oyuncu değişikliği olduğunda ekranda maçın geri kalanını izle yazıyor o şekilde izleyebilirsin. (anlatımda uzun icraatte çok basit bir işlem)

Yeni konular

Geri
Yukarı