FIFA 23 Online kapanacak mı?

LEGENDEGOİST

Decapat
Makaleler
1
TT'de gezerken gördüm 2 ay sonra Online kapanıyormuş. Benim iyi bir PC alana kadar oyunu oynayamayacağım. İleride arkadaş ile oynayabilmek için aldık ama bu haberi gördüm ne kadar doğru bilginiz var mı?

TT'de gezerken gördüm 2 ay sonra Online kapanıyormuş. Benim iyi bir PC alana kadar oyunu oynayamayacağım. İleride arkadaş ile oynayabilmek için aldık ama bu haberi gördüm ne kadar doğru bilginiz var mı?

EA oyunlarının çıkışından 1 yıl sonra sunucularını kapatıyor diye biliyorum. Hatam varsa arkadaşlar düzeltir.

Valla haber doğruysa harbi rezillikmiş, şuan sattığın oyunun serverlarını 2 ay sonra kapatmak he. Parayı çok seviyor EA.

Yok öyle bir şey. FIFA 21'in bile sunucular hala açıkken (Kasım 2023'te FIFA 19, FIFA 20 ile birlikte kapatılması planlanıyor) FIFA 23'ün sunucularının kapatılmasına en az 3 sene var.

Geri
Yukarı