FIFA 23 PES gibi nasıl kontrol edilir?

GGHOST

Hectopat
Abiler sa.

Bende hem FIFA23 var hem PES 20. daha cok 23 oynamak istiyorum bazi iceriklerinden dolayi. Ama 20'deki gibi oyuncum X'e basinca otomatik olarak rakipten top almiyor. Onunu kapatiyor ya da arkasindaysa yavasca gelip etrafinda donuyor sanki X e basinca. Manuel kontrol etmek istedigimde de hep kaciriyorum. Offline oynuyorum. Şu an CL ya da WC genelde.

Oyun kolum Logitech Dual Action.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abiler sa.

Bende hem FIFA23 var hem pes 20. daha cok 23 oynamak istiyorum bazi iceriklerinden dolayi. Ama 20'deki gibi oyuncum X'e basinca otomatik olarak rakipten top almiyor. Onunu kapatiyor ya da arkasindaysa yavasca gelip etrafinda donuyor sanki X e basinca. Manuel kontrol etmek istedigimde de hep kaciriyorum. Offline oynuyorum. Şu an CL ya da WC genelde.

Oyun kolum Logitech Dual Action.

Hocam oyun ayarlarından kolu alternatife al ayrıyeten kare tuşuna basınca müdahale yapacaktır. FIFA 23'de benim bildiğim PES 2020'de olduğu gibi top almıyor.

Hocam oyun ayarlarından kolu alternatife al ayrıyeten kare tuşuna basınca müdahale yapacaktır. FIFA 23'te benim bildiğim PES 2020'de olduğu gibi top almıyor.

Yok defansı eski yaparsanız ayarlardan eski FIFA 21 düzenine dönüyor.

Hocam oyun ayarlarından kolu alternatife al ayrıyeten kare tuşuna basınca müdahale yapacaktır. FIFA 23'te benim bildiğim PES 2020'de olduğu gibi top almıyor.

Dediginiz şey ne ise yariyor acaba hocam?

Yok defansı eski yaparsanız ayarlardan eski FIFA 21 düzenine dönüyor.

Hocam yaptim CL de otomatik daliyor adama. Online da ya da iki kisilik oynarken ayni yerden ya da baska arkadasimla uzaktan oynayinca falan aktif oluyor mu?

Hocam yaptim CL de otomatik daliyor adama. Online da ya da iki kisilik oynarken ayni yerden ya da baska arkadasimla uzaktan oynayinca falan aktif oluyor mu?

Hocam inanın ne arkadaşım var ne Online giriyorum sadece solo girdiğim için problem olmuyor deneyip görmeniz lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı