FIFA 23 Squad Battles Seçkin 2 Sınıfından Neden Düşüyor?

ferdicyln

Centipat
Daha fazla  
Selamlar, merak ediyorum da FIFA 23 Squad Battles modunda "Seçkin 2" ye kadar geliyorum. Bir sonraki gün bir bakıyorum puanım düşmüş ve "Seçkin 3" teyim. Squad Battles gününün saatine bitimine 8 saat kalasıya kadar oynadım, ertesi gün bir baktım "Seçkin 3" de bitirdin diye "Seçkin 3" ün hediyelerini verdi. Neden "Seçkin 2" den düşüp duruyorum?

Dosya Ekleri

• battle.JPG
    battle.JPG
    76,1 KB · Görüntüleme: 49
Dostum bir sürü insan Squad Battle oynuyor haliyle insanlar oynadıkça puanlar yükseliyor eğer dikkat edersen Squad Battle sıfırlandığı gün yani pazar günü puanlar hep düşük olur sonra yükselmeye başlar.
anladım kardeşim teşekkür ederim :) o zaman seçkin 1 veya 2 de kalmak için habire 7/24 başında mı olucaz oyunun :D :D nasıl seçkin 1 veya 2 de kalıcaz hahahahha :D

Anladım kardeşim teşekkür ederim :) o zaman seçkin 1 veya 2 de kalmak için ha bire 7/24 başında mı olacağız oyunun :D :D nasıl seçkin 1 veya 2 de kalacağız hahahahha :D

Genelde 36-40 bin puan arası oluyor seçkin 1 bu arada tabii ki takip etmek gerekiyor 7/24 olmasa bile ne kadar oynadığına bağlı olarak değişiyor zaten genelde 40 maç üzerinden 25 maç yapmak yetiyor seçkin 1 ulaşmak için :D

Genelde 36-40 bin puan arası oluyor seçkin 1 bu arada tabii ki takip etmek gerekiyor 7/24 olmasa bile ne kadar oynadığına bağlı olarak değişiyor zaten genelde 40 maç üzerinden 25 maç yapmak yetiyor seçkin 1 ulaşmak için :D
Ben 40 tane maç yaptım, seçkin 1 deyim 2 gündür. Şu an yine maç yaptım ama maçı kazanmama rağmen maç sonunda 0 puan verdi. 40 maç sınırı falan mı var ki modda :D çünkü kenarda 40/40 maç yapıldı yazısı var. Yarın bitiyor squad battles ve sabaha kadar tablo güncellenecek. Eee o zamana kadar seçkin 1 den düşersem, puanımı geçerlerse, maçlardan 0 puan verecekse, beni de seçkin 1 den düşürmesi mantıksızlık olur diye düşünüyorum. EA o kadar da saçmalamaz inşallah

Geri
Yukarı