FIFA 23 ''There is a problem with your Games setup'' hatası

supprime

Hectopat
Makaleler
1
FIFA 23 Game Pass üzerine geldikten sonra bende indirdim şimdi açmak istiyorum fakat there is a problem with your Games setup şeklinde hata veriyor.

Dosya Ekleri

• 1684337534639.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 46
Hocam sorunu çözebilirseniz lütfen bu konuda da paylaşın çünkü ben dün geceden beri kafayı yiyeceğim artık hiçbir sonuç elde edemiyorum.

Denemediğim tek format kaldı, şimdi onu deneyeceğim. Eğer bu da işe yaramazsa, bir daha asla EA ile ilgilenmem.

Format ile halloldu, sıkıntı ortadan kalktı.

O kadar dosyayı kaybetmek ağır geliyor fakat deneyeceğim hocam teşekkürler yanıtınız için işin garibi format ile halledilebilen bir sıkıntıyı EA gibi dev bir şirketin çözememesi.

O kadar dosyayı kaybetmek ağır geliyor fakat deneyeceğim hocam teşekkürler yanıtınız için işin garibi format ile halledilebilen bir sıkıntıyı EA gibi dev bir şirketin çözememesi.
Hocam ben de o dertten muzdariptim dosyalarımı kaybetmek istemiyordum ama bahane oldu ve bilgisayarım rahatlamış oldu. Ayrıca diğer yabancı forumlarda yapamayanların çoğu formatla çözmüş, dediğin gibi resmen saçmalık.

Daha 2 ay önce format atmıştım mecbur atacağız artık teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…