Çözüldü FIFA 23 Ultimate Team sunucularıyla iletişim kurulamadı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

faster3560

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
asus amd raedon rx 6650 xt, amd ryzen 5500, asus prime az3020m-k anakart, 2x8 gb ram, 480 gb ssd, 1000gb hdd
FIFA 23 oynarken kadro görevi yapıyordum ama FIFA 23 Ultimate Team sunucularıyla iletişim kurulamadı hatası alıyorum. Her kadro görevi bitirmeye çalıştığımda art arda geliyordu bu hata. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı?
1695293149459.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
FIFA 23 oynarken kadro görevi yapıyordum ama FIFA 23 Ultimate Team sunucularıyla iletişim kurulamadı hatası alıyorum. Her kadro görevi bitirmeye çalıştığımda art arda geliyordu bu hata. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı? Eki Görüntüle 1951646
Ben bu hatayı as kadromdaki bir oyuncuyu KKG'de kullanırken alıyordum. Eğer as kadrondaki bir oyuncuyu KKG'de kullanmaya çalışıyorsan o yüzden hata alıyor olabilirsin. Çözümü ise oyuncuyu as kadrodan çıkardıktan sonra KKG'de kullanmak.
Ne zamandır bu hatayı alıyorsunuz?

Neredeyse her kadro görevi yaptığımdan beri oluyor son 2 3 haftadır daha fazla olmaya başladı. Tamam diyorum tekrar aynı hatayı verio.

FIFA 23 oynarken kadro görevi yapıyordum ama FIFA 23 Ultimate Team sunucularıyla iletişim kurulamadı hatası alıyorum. Her kadro görevi bitirmeye çalıştığımda art arda geliyordu bu hata. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı? Eki Görüntüle 1951646
Ben bu hatayı as kadromdaki bir oyuncuyu KKG'de kullanırken alıyordum. Eğer as kadrondaki bir oyuncuyu KKG'de kullanmaya çalışıyorsan o yüzden hata alıyor olabilirsin. Çözümü ise oyuncuyu as kadrodan çıkardıktan sonra KKG'de kullanmak.

Çözüm
Ben bu hatayı as kadromdaki bir oyuncuyu Kkg'de kullanırken alıyordum. Eğer as kadrondaki bir oyuncuyu Kkg'de kullanmaya çalışıyorsan o yüzden hata alıyor olabilirsin. Çözümü ise oyuncuyu as kadrodan çıkardıktan sonra Kkg'de kullanmak.

Deneyeceğim.

Ben bu hatayı as kadromdaki bir oyuncuyu Kkg'de kullanırken alıyordum. Eğer as kadrondaki bir oyuncuyu Kkg'de kullanmaya çalışıyorsan o yüzden hata alıyor olabilirsin. Çözümü ise oyuncuyu as kadrodan çıkardıktan sonra Kkg'de kullanmak.

Gerçekten çalıştı teşekkür ederim dostum.

Son düzenleme:

Çözüm olarak raporlama yaptım umarım onaylanır.
Ama böyle olması garip geldi.

Geri
Yukarı