FIFA 23'de FPS 30'a düşüyor

lysthaken

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar FIFA 22'de 60 FPS oynarken 23'te 20-30 oynuyorum neden olabilir? Bir çözümünüz var mı?

Sisteminiz nedir?

evet ettim 60 fps sabit yaptım ama aynı.

22 ile 23 arasında neden bu kadar fark varki.
En başta yıl farkı, önemli grafik güncellemeleri ve oyuna eklenen diğer şeyler doğal olarak sistem gereksinimlerini yükseltiyor.

En başta yıl farkı, önemli grafik güncellemeleri ve oyuna eklenen diğer şeyler doğal olarak sistem gereksinimlerini yükseltiyor.
ben bu oyuna 280 tl verdim, 2 saatde oynadığım için iade edemiyorum neyse yeni pcyi bekleyecek o zaman

ben bu oyuna 280 tl verdim, 2 saatde oynadığım için iade edemiyorum neyse yeni pcyi bekleyecek o zaman
İade etmeyi yine de deneyebilirsiniz, Steam kabul ediyor bazen. 10 saat oynadıysanız iade almazlar ama 3-4 saatse kabul edecekleri tutabilir.

Minimum 1050Ti nedir gerçekten, FIFA 22 minimum GTX 660 falan istiyordu sanırım. PS4'te bu kadar fark yok iki oyun arasında, PC'de gerçekten bu kadar gelişme var mı, yoksa DirectX versiyonuyla vs alakalı yazılımsal bir durum mu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…